اجتماعی و فرهنگی

ترافیک سنگین در جاده چالوس

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  مهدی صفایی در  چالوس، با اشاره به اینکه از تونل کندوان تا پل  اوشن از ترافیک سنگین برخوردار است، اظهار کرد: پلیس‌راه و راهداری به صورت شبانه‌روزی در جاده مستقر هستند.

وی از اعلام آمادگی شبانه‌روزی نیروهای راهداری در مسیر جاده چالوس خبر داد و بیان کرد: این نیروها به صورت مستمر در حال نمک‌پاشی در مسیر هستند تا از بروز هرگونه یخ‌زدگی جلوگیری شود.

رئیس نمایندگی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس درباره اخباری مبنی بر مسدود شدن جاده چالوس، بیان کرد: دیروز به دلیل بارش شدید برف برای تجهیز خودروها به زنجیر چرخ مسیر جاده چالوس به صورت مقطعی برای خالی شدن بار ترافیکی باید مسدود می‌شد.

این مسؤول با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت آب و هوایی در جاده چالوس مساعد است، افزود: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران بهتر است تا رانندگان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

صفایی با اعلام اینکه در حال حاضر تردد خودروها در محور کندوان سنگین است، تصریح کرد: به احتمال زیاد اعمال محدودیت ترافیکی در محور کندوان در روز شنبه اجرایی می‌شود.

وی در پایان با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، گفت: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه و راهداری سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن