اجتماعی و فرهنگی

۵۰ میلیارد تومان برای احداث خانه‌های جوان

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سعید سلطانی فر در شصت و ششمین ستاد ملی ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان که امروز در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد اظهار کرد: طی سه سال گذشته ۱۲ استان کشور خانه جوان داشته است اما تلاش می‌کنیم تا پایان سال جاری در ۱۹ استان دیگر خانه‌های جوان را راه اندازی کنیم.

وی اضافه کرد: تلاش می‌کنیم که ساختمان‌های متعلق به جوانان در استان‌ها به وزارت ورزش و جوانان بازگردانده شود و در این زمینه با استانداران مذاکراتی کرده‌ایم و قرار است برای پر کردن خلأهای موجود حتی در مراکز استیجاری خانه‌های جوان را راه اندازی کنیم چرا که این خانه‌ها می‌تواند کانونی برای بحث و تبادل نظر جوانان باشد و آنان مسائل و مشکلات خود را مطرح کنند.

سلطانی فر در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد: ما باید در زمینه بهره وری و مدیریت بهره برداری کار ویژه‌ای انجام دهیم. مدیران کل ورزش و جوانان استانها نیز باید متمرکزتر و گسترده‌تر در حوزه جوانان فعالیت کنند.

وی با اشاره به نشست خود با سمن‌های استان‌ها گفت: در سفر خود به استان‌های بوشهر و کرمانشاه با سمن‌های این استان‌ها جلسات خوبی برگزار کردم و قصد دارم در همه سفرهای استانی چنین نشست‌هایی با سازمان‌های مردم نهاد جوانان داشته باشم.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: لازم است مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها نیز به موضوع جوانان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند. از استانداران خواسته‌ام که ستادهای ساماندهی استانی و شهرستانی را به صورت مرتب تشکیل دهند چون تشکیل جلسه نیز اقدام مثبتی است و موجب یادآوری مسائل می‌شود. در واقع هدف از تشکیل جلسات ستادی، بهره برداری بیشتر از امکانات موجود و بهره وری بهتر است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا