اجتماعی و فرهنگی

شرط اعتماد مردم به پلیس

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  سردار محسن خانچرلی در جمع روسا، معاونان و فرماندهان انتظامی غرب استان تهران با اشاره به اینکه تعامل پلیس با مردم مایه گسترش امنیت پایدار و مقابله با ترفندهای دشمنان قسم خورده میهن اسلامی است، گفت: با تکیه بر مشارکت مردم می توان گام های مؤثر و مستحکمی در تأمین امنیت پایدار برداشته و جامعه ای امن، آرام، بانشاط و با حداقل جرایم و آسیب ایجاد کرد.

وی با اشاره به اینکه رعایت نظم و انضباط نقش مهمی در موفقیت کارکنان در اجرای ماموریت های محوله دارد، تصریح کرد: نظم و انضباط اساس کار نیروی انتظامی است و بدون شک داشتن انضباط معنوی، تعهد و مسئولیت پذیری را در پی خواهد داشت.

خانچرلی ادامه داد: عمل کردن و سرلوحه قرار دادن حسن خلق ، مهم و ضروری است و چنانچه کارکنان پلیس حسن خلق را در جهت رسیدن به اهداف و برنامه های تعیین شده سرلوحه کار خود قرار دهند بسیار موفق خواهند بود و نتیجه بهتری را به دست خواهند آورد.

وی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع و حفظ حریم شهروندان اظهار داشت: اعتماد مردم به پلیس زمانی محقق می شود که مردم آرامش و احساس امنیت را بطور ذهنی و فکری درک کنند و این امر موجب اعتماد مردم که سرمایه پلیس است را کسب خواهد کرد.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار داشت : پلیس بایستی بیش از پیش در جهت خدمت رسانی به مردم از همه امکانات خود استفاده و تلاش کند تا ضمن رسیدگی سریع به مشکلات مردم حقی از آنان ضایع نشود.

خانچرلی گفت: همه ما باید از فرصتی که در لباس نیروی انتظامی برای خدمت به مردم در اختیار داریم استفاده کنیم و خدمات انتظامی را به نحوی شایسته و توأم با ادب و احترام و در شأن مردم ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن