شورای شهر

سروری:شهرداری شایسته تقدیر است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین پرویز سروری در سیصد و هفتمین جلسه شورا با اشاره به خدمات شهرداری تهران به زوار حسینی در مراسم اربعین گفت : شهرداری تهران شایسته تقدیر است چرا که هم در طول مسیر راه پیمایی ، قبل از مرز و بعد از مرز اقدامات ارزنده ای انجام داده است. 

وی افزود : ما شاهد بودیم که خدمات به زائران نسبت به سال های گذشته ارتقا پیدا کرده که هم از نظر کیفی و هم کمی مشهود بود. 


سروری با تقدیر از موکب ۸۲۸ منتسب به بسیج شهرداری تهران گفت : عده ای از بسیجیان دریا دل شهرداری تهران کاملا داوطلبانه در این حرکت خدا پسندانه شرکت کردند و با هزینه کرد شخصی و همه با انگیزه حسینی به زائران خدمت می کردند.

 
وی یادآور شد : در وجود همه این بسیجیان خستگی چند روز خدمت رسانی را می توانستیم ببینیم اما این دریادلان با روحیه انقلابی تنها خدمت رسانی به زائران مشغول بودند.

 
رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد : ما شاهد شکل گیری یک رزمایش بزرگ تاریخی بودیم ، رزمایشی که کیلومتر ها امتداد داشت و فکر نمی کنم کسی قادر باشد چنین حرکت لجستیکی را انجام دهد.

 
وی اضافه کرد : در طول مسیر هیچ فردی لحظه ای گرسنه نماند و هیچ کس نبود که نیازش برطرف نشده باشد ، اقدامات و خدمات شهرداری در حد اعلا صورت گرفته بود و مردم هم مشارکت داده شده بودند.

 
سروری خاطر نشان ساخت : مردم انقلابی ما با این حرکت عظیم آمادگی خود را به امام زمان (عج) اعلام داشتند که خود را برای حادثه بزرگ آماده کرده اند.

 
سروری همچنین با اشاره به خدمت رسانی شهرداری تهران در روزهای پر بارش قبل ،خواستار آمادگی بیشتر مدیریت شهری شد.

 
محسن پیر هادی عضو هیات رییسه شورا نیز در این جلسه،گفت : اقدامات شهرداری تهران علاوه بر مسیر راه پیمایی در پشت مرز ها نیز با ایثار و فدارکاری بالا قابل مشاهده بود که جای تشکر دارد.

 
وی همچنین افزود : خدمات شورا و شهرداری به اقشار ضعیف چه در مسیر راهپیمایی و چه در روزهای سرد گذشته نیز قابل تقدیر است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن