اجتماعی و فرهنگی

استقرار شعب ویژه تعزیرات حکومتی در اطراف حرم رضوی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، علیرضا جمشیدی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در دیدار با حجت الاسلام ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به وظایف و اختیارات سازمان تعزیرات حکومتی، از آخرین اقدامات و طرح های انجام شده در این سازمان سخن گفت.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در مورد برخورد با متخلفان و رسیدگی به شکایات زوار در استان خراسان رضوی گفت: با توجه به اهمیت شهر مقدس مشهد و میزبانی زوار امام رضا (ع)، نگاه ویژه ای برای رسیدگی به شکایات در این شهر داریم.

در ادامه این دیدار، تولیت آستان قدس رضوی موافقت خود را در مورد استقرار شعب ویژه تعزیرات حکومتی به صورت شبانه روزی در چهارسوی حرم به منظور رسیدگی به شکایات در خارج از نوبت را اعلام کرد و گفت: ما خودمان را نسبت به تمام امور زوار حرم امام رضا (ع) موظف و مسئول می دانیم.

وی همچنین در خصوص ساماندهی خاص در مورد اصناف اطراف حرم مطهر توسط اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان رضوی تاکید کرد.

 رئیسی در ادامه بر بخورد جدی و قاطع با تخلفاتی همچون گرانفروشی، کم فروشی، قاچاق و یا ارائه اجناس بی کیفیت یا اجناس متقلبانه در صنوف مختلف تاکید کرد.

وی با بیان این مطلب که مبارزه با قاچاق بسیار پیچیده اما ممکن است، تصریح کرد: یک اراده ملی برای مبارزه با قاچاق نیاز است و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این باره بسیار جدی هستند و دستورات حکیمانه و خاص فرمودند که باید سر لوحه مبارزه با قاچاق قرار گیرد.

تولیت آستان قدس رضوی در ادامه افزود: مبارزه با قاچاق پیش زمینه تقویت اقتصاد ملی و حمایت از تولید داخلی است و اگر عزم جدی در همه بخش های کشور ایجاد شود، این بخش نیز فعال می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا