مدیریت شهری

آمادگی شهرداری برای ارسال هدایای مردم به عراق

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  رضا قدیمی در خصوص اینکه ستاد اربعین شهرداری تهران سال گذشته آمادگی خود را برای دریافت هدایای مردم، خیرین و سازمان ها و انتقال آن ها به کشور عراق در ایام اربعین اعلام کرده بود، گفت: امسال نیز شهروندان می توانند با تماس با شماره های سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران تقاضای خود را برای ارائه هدایا ثبت کنند.

وی افزود: ستاد اربعین شهرداری تهران این آمادگی را دارد تا هدایای مردم را در هر نقطه از شهر تهران جمع آوری کند و اقدامات مربوط به انتقال و ارسال هدایا به شهرهای نجف، کربلا و مسیر پیاده روی را انجام دهد.

رئیس ستاد کمیته منابع انسانی شهرداری تهران با بیان اینکه جمع آوری هدایا به هیچ عنوان شامل هدایای نقدی نمی شود، عنوان کرد: تاکنون تعدادی از کارخانه ها مواد شوینده اهدا کرده اند و برخی از شهروندان نیز تقاضای اهدای پتو و سایر اقلام مصرفی داشته اند که در اسرع وقت اقدامات مربوط به جمع آوری انجام شد.

قدیمی با تاکید بر اینکه خیرین با انتخاب نماینده می توانند بر روند توزیع هدایا نظارت کنند، خاطر نشان کرد: شهرداری تهران تنها به منظور سهولت در بحث حمل و نقل و ارسال هدایا به موکب ها و هیئات مذهبی این مسئولیت را بر عهده گرفته و این فرصت را فراهم ساخته تا با حضور نمایندگان خیرین امکان نظارت بر روند توزیع هدایا وجود داشته باشد.

 
 

     

    نوشته های مشابه

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    بستن