اجتماعی و فرهنگی

میزان جرائم اپراتورها چقدر است؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین واعظی با بیان این‌که ترانزیت پهنای باند به کشورهای همسایه نظیر عراق و افغانستان صورت می‌گیرد، گفت: در حال انعقاد قراردادهای جدید و بزرگی در زمینه ترانزیت پهنای باند هستیم. مسیر ترانزیتی این قراردادها از شبه قاره هند آغاز می‌شود و پس از عبور از کشور ایران به قاره اروپا ختم خواهند شد.

واعظی در پاسخ به این سوال که اپراتورهای ارتباطی در دولت یازدهم بابت تخلفات خود به چه میزان جریمه شده‌اند، عنوان کرد: همانطور که می‌دانید سه اپراتور در کشور فعالیت دارند که هر کدام از این اپراتورها فعالیت‌های مختلفی انجام می‌دهند و وزارت ارتباطات بر فعالیت اپراتورهای ارتباطی نظارت می‌کند تا اصلا تخلفی از سوی اپراتورها نداشته باشیم.

وی همچنین در پاسخ به این‌که آیا اپراتورها تاکنون بابت جرایم تخلفاتشان پرداختی داشته‌اند؟ خاطرنشان کرد: البته ممکن است که پرداختی هم داشته باشند اما به هر حال هدف ما این است که مردم بتوانند خدمات مدنظر خود را به نحو بهتر دریافت کنند و مشکلی در زمینه ارائه خدمات به مردم وجود نداشته باشد و اپراتورها هم مرتکب تخلفی نشوند تا اصلا جریمه‌ای پرداخت نکنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: اپراتورها جریمه تخلفاتشان را به ما پرداخت نمی‌کنند و این جرائم به خزانه می‌رود. اطلاع ندارم که میزان جرائم اپراتورها چقدر است. این موضوع در سه یا چهار رده پایین‌تر رسیدگی و بررسی می‌شود اما هدف ارائه خدمات بهتر به مردم است.

 واعظی در نهایت اعلام نکرد که طی بیش از سه سال از دوره دولت یازدهم، اپراتورهای ارتباطی در مجموع چه مبلغی بابت تخلفات خود جریمه شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن