سیاسی

اعلام زمان معرفی نامزد جمعیت رهپویان برای ریاست‌جمهوری۹۶

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین پرویز سروری قائم‌مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره کنگره حزب متبوعش اظهار کرد: کنگره جمعیت رهپویان فردا ساعت ۹ برگزار می‌شود و تا ظهر نشست عمومی خواهیم داشت و جلسه عصر مربوط به مباحث انتخاباتی و انتخاب شورای مرکزی است.

سروری درباره برنامه انتخاباتی جمعیت رهپویان برای سال آینده، گفت: ما در فرآیند جریانی حرکت می‌کنیم و نامزد خود را به شورایی که این مسائل را پیگیری می‌کند معرفی می‌کنیم و تا پایان آذرماه نامزد حزب معرفی می‌شود.

قائم‌مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه باید با مدل جدیدی وارد عرصه شد، خاطرنشان کرد: ما با رویکرد انقلابی وارد عرصه می‌شویم و ماهیت واقعی جریان انقلاب را نشان می‌دهیم. هرجا که جریان انقلابی با ماهیت خودش وارد عرصه شده اقبال عمومی را کسب کرده است. مدل‌های قبلی در برخی جاها کارآیی چندانی نداشت و باید به یک جمع‌بندی جدید برسیم.

وی درباره محوریت جامعه روحانیت در انتخابات سال آینده، اظهار کرد: علما همواره در انقلاب نقش اساسی داشتند و باید از همه امکانات برای پیشبرد جریان انقلاب استفاده کنیم.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن