شورای شهر

نگرانی پیرهادی از تکرار تجربه شورای شهر اول

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محسن پیرهادی با اشاره به درگیری لفظی ایجاد شده توسط تندروهای اصلاح طلب شورای شهر گفت: واقعیت این است که برخی اعضای شورای شهر با تندروی های خود به دنبال جنجال آفرینی و انحراف افکار عمومی از قضایایی مانند حقوق های نجومی هستند.

وی افزود: در بحث املاک شهرداری تاکنون چند مقام قضایی کشور از سیستماتیک نبودن تخلفات، جزئی بودن تخلفات در مقایسه با حجم بسیار گسترده خدمات ارائه شده به کارمندان و کارگران شریف شهرداری سخن گفته اند اما برخی از ابتدا بنارابر سوءاستفاده سیاسی و سیاسی کاری در این پرونده گذاشته بودند.

پیرهادی در ادامه سیاسی کاری را آفت خدمت به مردم دانست و گفت: برخی از تندروهای اصلاح طلب از پرده دری، تهمت زدن و تخریب رقیب سیاسی به عنوان ابزاری در جهت امتیازگیری از دستگاه اجرایی استفاده کرده اند که خبرهای آن در برخی شبکه های مجازی منتشر شد و در صورت لزوم ابعاد دیگری از آن را خواهیم گفت.

این عضو اصولگرای شورای شهر ادامه داد: شورای شهر محل خدمت به مردم است و جای تسویه حساب های سیاسی نیست؛ مردم گناهی ندارند و نباید فضای تنش ها را به مردم منتقل کرد.

پیرهادی تاکید کرد: مردم تهران مارا انتخاب کرده اند تا چاره مشکلاتشان باشیم نه اینکه به دنبال منافع شخصی و تسویه حساب های جناحی در فضای شورای شهر باشیم.

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به تجربه شورای شهر اول تهران گفت: شورای شهر اول تهران اسیر سیاسی کاری منتخبین وقت مردم شد؛ آن دوره هم برخی اعضای شورای شهر که در این دوره هم حضور دارند گرفتار سیاست زدگی شده و میدان خدمت رسانی به مردم را با رینگ بوکس اشتباه گرفته بودند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن