اجتماعی و فرهنگی

جزئیات جدید از پرونده قتل عام خانوادگی تهران

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین عصر دیروز وقوع جنایت هولناکی در شهرک آزادی به پلیس اعلام شد. 

 
با حضور پلیس در محل مشخص شد زن جوانی که قصد داشته خود را از طبقه دوم به پایین پرتاب کند با تلاش همسایه ها از این کار منصرف شده اما به دلیل جراحات وارده روی بدنش نیمه جان جلوی ساختمان افتاده است. 
 
در ادامه ماموران پلیس با حضور در ساختمان با جسد مرد ۳۹ ساله ، پسر ۴ ساله و دختر ۱۱ ساله خانواده روبرو شدند همچنین دختر ۱۰ ساله خانواده به نام محیا به صورت نیمه جان در یکی از اتاق ها پیدا شد که بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شد. 
 
زن جوان به نام فرزانه با اعتراف به قتل اعضای خانواده اش گفت: از چندی قبل متوجه تغییر رفتار همسرم محسن شدم و فکر می کردم او با زن دیگری در ارتباط است به همین خاطر از ظهر امروز با برداشتن چاقو از آشپزخانه قصد داشتم به زندگی تمام خانواده پایان دهم. بعد از کشتن تمام اعضای خانواده خودم را مجروح کردم و قصد داشتم از طبقه دوم به پایین بپرم که همسایه ها مانع شدند. 
 
در ادامه این تحقیقات صبح امروز محسن مدیر روستا بازپرس ویژه قتل با حضور در بیمارستانی که فرزانه در آن بستری است به تحقیق از زن پرداخت عامل جنایت خانوادگی پایتخت مدعی شد از ۱۲ سال قبل دچار مشکلات روحی و روانی است وسابقه درمان دارد و به همین دلیل به همسرش مظنون بوده است. 
 
بازپرس محسن مدیر روستا درگفت و گو با خبرنگار میزان  در تشریح جزئیات جنایت و اظهارات عامل جنایت،گفت: بر اساس اعلام پزشک معالج متهم ظرف دو روز آینده از بیمارستان مرخص شده و برای بررسی سلامتی روحی و روانی در اختیار پزشکی قانونی قرار می گیرد. همچنین دستور داده شد پزشکی که فرزانه ادعا می کند تحت درمان او بوده است، به اداره آگاهی احضار شود تا مشخص شود او در گذشته آیا تحت درمان قرار داشته و پرونده پزشکی او بررسی شود. 
 
مدیر روستا ادامه داد: هنوز مشخص نشده است که ارتباط همسر فرزانه با فرد دیگری صحت دارد یا ناشی از توهمات متهم است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن