شورای شهر

دنیامالی:به قالیباف تهمت بزنند شخصا برخورد می کنم

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین احمد دنیامالی در سیصد و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران پس از ارائه گزارش محمدباقر قالیباف شهردار تهران درباره واگذاری املاک شهرداری تهران اظهار داشت:‌ نامه‌ای را کارشناس سازمان بازرسی نوشته است و ابعاد موضوع کاملاً مشخص نیست و دستگاه قضایی هم اکنون دنبال این موضوع است.

وی افزود: قوه قضائیه هر نتیجه‌ای که را که حکم دهد در همان راستا حرکت می‌کنیم.

وی افزود: قالیباف از نظر رسانه‌های دروغ‌پرداز مجرم است، به خاطر اینکه طبق قانون و بخشنامه حرف می‌زند، مجرم است. در روزهای نخست که بنده معاون شهردار بودم نقد داشتم که چرا قالیباف اینقدر به حراست در شهرداری بال و پر می‌دهد.

دنیامالی گفت: قالیباف مجرم است چون شهر را توسعه داده و از ۱۷ سالگی در جنگ بوده و برادرش در کنارش شهید شده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: قالیباف مجرم است چرا که همسرش کار خیر انجام داده و عضو هیأت امنای یک بیمارستان تخصصی است، قالیباف مجرم است که ۵ سال معاونش بودم و یک کار خلاف شبهه‌ناک دستور نداد.

دنیامالی گفت: قالیباف با مظلومیت ۱۱ و ۱۲ سال این شهر را تکان داده است و اینطور ناجوانمردانه، او را می‌زنند.

وی گفت: بنده عرض می‌کنم با هر کسی که غیر از سیستم قوه قضائیه در این خصوص اقدام کند و تهمت بزند شخصاً برخورد می‌کنم.

وی گفت: زمانی که در شهرداری تهران معاون بودم، مستأجر بودم ولی از امکانات استفاده نکردم. خوش‌نام آمدم و خوش‌نام باید بروم؛ باید این بی‌انصافی‌ها را جمع کنیم.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: دشمنان نظام به دنبال آن هستند که اعتماد عمومی به نظام و مدیران کمرنگ شود برای همین به دنبال این هستند که چهره قالیباف تخریب شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن