شورای شهر

گلایه عضو شورای شهر از شهرداری

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سروری با بیان اینکه مسئولان شهرداری بارها اعلام کرده‌اند که بحث عدم تملک پادگان جی و انبارهای آموزش و پرورش ساخت ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) را به تعویق انداخت گفت:  شهرداری باید اهتمام جدی‌تری را  در پیگیری  موضوع ادامه ساخت بزرگراه داشته باشد و بداند که ادامه این وضعیت مخاطراتی برای شهروندان دارد.

سروری افزود: باید شهرداری برای تملک هرچه سریعتر معارضین برای ادامه ساخت این پروژه چاره‌ای بیندیشد چراکه مردم و اهالی را با مشکلات عدیده مواجه کرده است.

 پیش از این نیز  علیرضا جاوید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد سرانجام وضعیت تملک اراضی ارتش و وزارت دفاع در پادگان "جی" برای ساخت ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)، گفت: برای ساخت ادامه یادگار امام توافقات اولیه برای تملک اراضی ارتش صورت گرفته است و کارشناسان برای تملک اراضی ارتش، مبلغ ۱۱۷میلیارد تومان قیمت گذاری کرده‌اند  و  رایزنی برای تهاتر این اراضی ادامه دارد.

وی افزود: همچنین در این مسیر  چهار گاراژ موروثی قرار دارد که املاک موروثی با حکم قضایی باید تملک شود و برآورد شهرداری این است که با تملک انبارها، حدود ۱۲.۵ میلیارد تومان هزینه دربر خواهد داشت که به محض آزادسازی املاک، پروژه عمرانی آغاز می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن