شورای شهر

انتقاد عضو شورا از صداوسیما

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین علی صابری در دویست و نود و نهمین جلسه شورا ضمن اشاره به بیماری خود ،گفت : در این مدت دوستان ز یادی جویای احوال من بودنند که جا دارد از همه آنان تشکر کنم . 


وی در ادامه با ابراز گلایه از برنامه صدا سیما، افزود : بیماری من همچنان ادامه دارد گرچه روند رو بهبود را طی می کنم اما در این ایام قرار بود در برنامه حرف حساب صدا و سیما شرکت کنم و حتی برای این امر از شورا مرخصی هم گرفتم ولی در روز برنامه بیماری ام عود کرد و به دلیل شرایط جسمانی نتوانستم در این برنامه شرکت کنم . 

صابری اضافه کرد : شرکت من در این برنامه صرفا از جنبه حضور یک شهروند معلول بود و ربطی به عضویتم در شورا نداشت اما در کمال تعجب مجری برنامه بار ها در برنامه گفت آقای صابری جواب تلفن ما را نمی دهد و به واسطه حضور در شورای شهر به دنبال تبلیغ و رای جمع کردن است . این رویکرد در برنامه صدا و سیما پسندیده نیست . 

عضو روشندل شورای اسلامی شهر تهران در ادامه ،گفت : البته باید نیمه پر لیوان را هم دید بنابراین از صدا و سیما به واسطه سریال آموزنده پریا نیز تشکر می کنیم . سریالی که به جنبه های کار وکلات و نیز بیماری ایدز پرداخت و نکته های آموزنده خوبی برای مخاطبان در بر داشت . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا