مدیریت شهری

احداث ۳۲ پروژه ورزشی و تفریحی در پایتخت

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری تهران، علیرضا جعفری گفت: چمن مصنوعی باشگاه آرارات و همچنین احداث ۲۰ورزشگاه ( استادیوم ده هزار نفری امام رضا (ع) ) در تهران از جمله اقدامات انجام شده است.

جعفری افزود: مجموعه ورزشی بانوان منطقه ۲۲ ، وزرشگاه معلولین منطقه ۲۰ با عنوان مجموعه فرهنگی ورزشی قمر بنی هاشم جانبازان از دیگر پروژه های ورزشی شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری به شمار می آید.

وی با اشاره به تلاش شهرداری تهران برای بازگرداندن ورزش به سبد خانوارهای تهرانی افزود: طی سال های اخیر مدیریت شهری تلاش کرده است تا محیط های ورزشی در کوتاهترین فاصله و زمان از محل سکونت شهروندان برای آنها مهیا باشد.

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با تاکید براینکه وضعیت شهر تهران نسبت به گذشته در راستای گسترش فضاهای ورزشی متحول شده است، گفت: داشتن شهری پویا و با نشاط از جمله اهداف مدیریت شهری در جامعه به شمار می آید.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت ورزش و گسترش ورزش همگانی در کشور، گفت: تلاش شهرداری تهران برطرف کردن کمبودهای فضاهای ورزشی و تقسیم عادلانه امکانات ورزشی و رفاهی در تمامی نقاط تهران از جمله شمال و جنوب پایتخت بطور یکسان بوده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن