شورای شهر

پیرهادی در واکنش به ادعای اخیر حافظی/جان مردم خوراک دعوای سیاسی نیست!

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محسن پیرهادی در پاسخ به شایعه مطرح شده درباره زمین بیمارستان پروفسور سمیعی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

آنچه آقای حافظی در توئیت آخر خود به آن اشاره کرده اند زمینی است که برای ساخت بیمارستان پروفسور سمیعی که افتخار هر ایرانی است و البته خیریه و وقف عام است اختصاص یافته و آقای قالیباف صرفا فراهم کننده تسهیلات آن برای ایجاد این بیمارستان بزرگ بوده است و خود کمترین سهمی در آن ندارد. نکته مهم دیگر اینکه کمک به بیمارستان مغز و اعصاب خیریه امام رضا مصوبه شورای شهر دارد، همانطور که کمک به مرکز تحقیقات، پیشگیری و درمان سرطان با مسئولیت خانم فاطمه هاشمی رفسنجانی نیز مصوبه شورای شهری را دارد که بنده و برخی اصولگرایانی که با خانواده آقای هاشمی اختلاف نظر سیاسی هم داریم به آن رأی دادیم و بنده نیز به عنوان موافق، دفاع کردم. سیاسی کردن بحث های اینچنینی که با سلامت و زندگی مردم ارتباط مستقیم خواهد داشت نه دنیا دارد نه آخرت. 
 
حدود یکسال است که ائتلافی نانوشته بین آقای رحمت الله حافظی و اصلاح طلبان تندرو برای تخریب محمدباقر قالیباف به وجود آمده است. باتوجه به شناخت چند ساله ای که از ایشان پیدا کرده ام می توانم دلیل شاذ گویی های او را این بدانم که او می کوشد با ژست های آنچنانی بحث هایی غیر منصفانه و غیر کارشناسی را با پوسته ای به ظاهر زیبا در شورای شهر مطرح کند. یقین دارم آقای حافظی بهتر از هرکسی از حقیقت آگاهی دارد اما متاسفانه گرفتار بازی های سیاسی شده و ترجیح میدهد در جهت موافق نسیم برخی رسانه های خاص حرکت کند. امیدوارم ایشان بتوانند بین مسائل صرفا سیاسی با مسائل اجتماعی تفکیک مناسبی قائل شوند تا منافع مردم لطمه نخورد.
والعاقبه للمتقین
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن