مدیریت شهری

پاساژعلاءالدین در مسیر اعمال قانون

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین غلامحسین درباره مسئله تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین اظهار کرد: با توجه به حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ و تایید دیوان عدالت اداری، تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین مورد توجه مسئولان ذیربط قرار گرفت.

وی ادامه داد: تخریب اولیه این طبقه از پاساژ علاءالدین پس از تایید حکم  انجام گرفت و طبقه مذکور  از حیث فعالیت خارج شد اما بخشهایی از سقف و ستون طبقه هفتم پاساژ که نگهدارنده تاسیسات آن است، باقی ماند.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران با بیان اینکه طبقه تخریب شده به هیچ عنوان قابلیت بهره‌برداری ندارد، تصریح کرد: وجود تاسیسات برای ۸۰۰ مغازه پاساژ یکی از دلایل باقی‌ ماندن سقف طبقه هفتم بود که این مهم نیز باید به‌طور صحیح اجرایی شود.

آرام خاطرنشان کرد: بعد از اعتراض مالک و بررسی نظام مهندسی و شهرداری و کش و قوسهای فراوان، قرار شده تا مهندس ناظر نظام مهندسی و پیمانکار شهرداری، درباره تخریب کامل طبقه هفتم به نتیجه نهایی دست یابند.

وی فرمانداری را تابع قانون دانست و تاکید کرد: همه مسئولان ذیربط در تهران بر اجرای حکم تاکید دارند اما باید به موضوعات کارشناسی همانند تاسیسات و یافتن جایگاهی برای آن نیز توجه شود.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران تصریح کرد: اگر بخواهد طبقه هفتم پاساژ علاءالدین که در حال حاضر بی‌استفاده است به‌طور کاملا تخریب شود باید راهکاری برای تاسیسات این ساختمان پر تردد اندیشیده شود.

آرام با بیان اینکه باید راهکار منطقی برای تخریب نهایی طبقه هفتم پاساژ علاءالدین در نظر گرفته شود، گفت: در این خصوص فقط اجرای حکم  ماده ۱۰۰ مطرح است و باید نگاه غیرسیاسی و کارشناسانه را اعمال کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا