مدیریت شهری

تجهیز همه شریان‌ها به ‌دوربین‌

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، عبدالهاشم حسن‌نیا بیان کرد: رقم ۹۵۰۰ میلیارد ریال به بازسازی راه‌های کشور اختصاص یافته است که با این اعتبار می‌توان حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد از راه‌های کشور را بهسازی و بازسازی کرد.

وی اضافه کرد: ۳۲ اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، با اضافه شدن مجموعه راهداری و جدا شدن آن از مجموعه اداره کل راه و شهرسازی در استان‌های کشور فعال و ماموریت جدیدی را آغاز کرده‌اند.

حسن نیا با تاکید بر توجه به ایمنی سفر در راه‌های کشور ادامه داد: به منظور نظارت و مدیریت بهتر بر راه‌های کشور تا پایان سال ۹۶ همه راه‌های شریانی به سامانه دوربین‌های کنترل سرعت مجهز می شوند تا هموطنان با آرامش خاطر سفر کنند.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همچنین تصریح کرد: به تازگی یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای ارتقای ایمنی عبور و مرور در محورهای ارتباطی جنوب استان کرمان اختصاص داده شده که با ادغام دو مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مجموعه بهره‌بردار و نگهدارنده راه‌ها یکپارچه شده که این روند به کیفیت خدمات‌رسانی به مردم و رانندگان کمک می‌کند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن