اجتماعی و فرهنگی

جزئیات محدودیت ترافیکی آخر هفته

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های راهداری به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکرشده،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به‌صورت عادی در جریان است.

کل تردد ثبت‌شده طی ۲۴ ساعت گذشته حاکی از آن است که ترددها در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۴۶.۴ درصد کاهش یافته است.

*محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته

موتورسیکلت:

تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه مورخ ۱۹ مهرماه ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۲۴ مهر از محورهای کرج ــ چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران ــ سمنان ــ مشهد وبالعکس ممنوع است.

تبصره ــ تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

*سواری:

محور کندوان:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۲۴ روز جمعه مورخ ۲۳ مهرماه (فردا)  از کرج به‌سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴  روز جمعه از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

*محور هراز:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه (فردا) از رودهن به‌سمت آب‌اسک ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ جمعه از آب‌اسک به‌سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

نقلیه سنگین (به‌استثنای حاملین مواد سوختی یا فاسدشدنی):

محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج  ــ چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

محور هراز:

الف ــ تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع است.

ب ــ تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به‌استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت از ساعت ۸ تا ۲۴ جمعه ۲۳ مهرماه ممنوع است.

محور فیروزکوه:

الف ــ تردد  تریلرها به‌استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ فردا از تهران به قائم‌شهر و بالعکس، ممنوع است.

ب ــ تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به‌استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت  8 تا ۲۴ فردا از تهران به قائم‌شهر و بالعکس، ممنوع است.

محور اردبیل ــ آستارا و بالعکس:

تردد  تریلرها و کامیون‌ها به‌استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ فردا در محور فوق ممنوع است.

محور قدیم رشت ــ قزوین و بالعکس:

تردد  تریلرها و کامیون‌ها به‌استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ فردا در محور قدیم رشت ــ قزوین ممنوع است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن