اجتماعی و فرهنگی

شرط ادامه حیات شهر نت ها/مزاحم یا مراحم؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مسیح قائمیان با بیان اینکه در کل کشور جانمایی ۳۴ نقطه از کیوسک های شهرنت که ایراد داشتند انجام شد، گفت: در کلان شهر تهران فقط در ۳ نقطه جانمایی ها درست نبود و آنها را جابجا کردیم. فقط شهرنت ابتدای پاسداران جمع آوری شد، البته ما می خواستیم برخی شهرنت ها را جمع آوری کنیم که شهرداری های مناطق اعلام کردند، بماند و آنهایی که مانع تردد بودند را جابجا کردیم. 


مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر با اشاره به اینکه در حال حاظر مشکلی نداریم، افزود: اگر شهروندان در نقطه ای از شهر مشاهده کردند که مشکلی در کیوسک ها وجود دارد، به محض اطلاع در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل آنها رسیدگی می کنیم. 

وی با بیان اینکه طی بررسی های انجام شده کیوسک هایی که ایراد داشته اند و برای تردد شهروندان مشکل ایجاد می کرده اند را برداشته ایم، تصریح کرد: اولویت ما رفاه حال شهروندان است و نمی خواهیم در تردد آنها مشکلی ایجاد شود. 

قائمیان با اشاره به اینکه تا پایان شهریور ۳۰۰ کیوسک شهرنت در کل کشور راه اندازی شده است، خاطر نشان کرد: در این کیوسک ها خدمات بانکی ارائه می شود. در ابتدای شروع به کار، کیوسک ها را در ۴۰ کیلومتری شعبه های فیزیکی بانک مستقر می کردیم. 

مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر در خصوص اینکه در حال حاظر در شهرهایی مستقر می شویم که بانک شهر در آنجا شعبه ندارد، اضافه کرد: تمامی خدمات بانک شهر را از طریق کیوسک های شهرنت ارائه می کنیم. این در حالیست که در مناطق مرزی و نقاط دور افتاده نیز کیوسک های شهرنت را مستقر می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن