اجتماعی و فرهنگی

تقویت سامانه های سازمان وظیفه عمومی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین   سردار ابراهیم کریمی با تشریح اقدامات سازمان وظیفه عمومی، گفت: این سازمان به عنوان یکی از پلیس های تخصصی نیروی انتظامی به دلیل ارتباط تنگاتنگ و نزدیک با جوانان و آینده سازان این مرز و بوم دارای ویژگی خاصی است.

وی افزود: خدمت سربازی دغدغه جوانان است پس باید بیشترین خدمات با صرف کمترین وقت و هزینه در اختیار مراجعه کنندگان قرار گیرد، اولویت ما تکریم ارباب رجوع است.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان کرد: یکی دیگر از برنامه های سازمان وظیفه عمومی تقویت سامانه های خدماتی و اطلاع رسانی سازمان و افزایش رضایت مندی مراجعان است.

وی خاطر نشان کرد: سازمان وظیفه عمومی در راستای اهداف خود سعی کرده تا با ارائه ۲۶ نوع خدمت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس +۱۰ ) و ارائه سه خدمت از طریق اینترنت نسبت به تسریع ، تسهیل و کاهش مراجعات و همچنین کاهش هزینه ها اقدام کند.

سردار کریمی ادامه داد: این سازمان در سال های اخیر با توسعه و تقویت زیر ساخت های خود،تعامل موثری را با سازمان ها و دستگاه هایی چون دانشگاه ها و آموزش عالی، سازمان ثبت احوال، نیروهای مسلح ، بنیاد شهید و امورایثارگران و … برقرار کرده است.

وی با اشاره به خدمات این سازمان برای مشمولان مقیم خارج از کشور، گفت: مشمولان مقیم خارج از کشور که درخواست معافیت پزشکی و کفالت دارند با مراجعه به نمایندگی کنسولی ایران در کشور محل سکونت خود به یکی از نمایندگی های مجری معاینات پزشکی در شهرهای مونیخ ، دبی و پکن معرفی و درخواست آنان در شورای پزشکی مورد بررسی قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که مشمولان و خانواده های آنان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.vazifeh.police.ir اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنند .

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن