سیاسی

صالحی در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می کند؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین متن پیام معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به شرح ذیل است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

بنا بر برخی گمانه‌زنی‌ها و تحلیل‌های سیاسی منتشر شده در فضای مجازی و در سطح رسانه‌های گروهی، اطلاع یافتم که بعضی عزیزان، نکاتی را مبنی بر احتمال نامزدی اینجانب جهت تصدی مقام ریاست جمهوری اسلامی ایران مطرح کرده‌اند.

نخست لازم به ذکر است که چنان‌چه این کمترین، چنین سودایی در سر داشتم، زمانی پای در این کارزار می‌نهادم که شرایط و موقعیّت برای حضور در این میدان به مراتب فراهم‌تر بود. اما اینجانب هیچ‌گاه خود را آراسته به هنرها و کمالات لازم برای احراز این مقام ندانسته‌ام و هم‌چنان بر این عقیده استوارم.

افزون بر این، بنده حضور در میدان رقابت با ریاست محترم جمهوری را خلاف اخلاق و ادب سیاسی تلقّی کرده و بر خود فرض می‌دانم که حد خود بشناسم. هر اقدامی به وارونۀ آن‌چه گفته شد، خلاف راه صواب و نقض رأی اولی الالباب است.

ضمن سپاس و قدردانی از حُسن ظن دوستان، از درگاه یگانه هستی بخش مسئلت می‌کنم تا دولت خدمتگزار را در تداوم بخشیدن به اقدامات مؤثر خود در پیشبرد اهداف نظام اسلامی موفق دارد و این بندۀ ناچیز را در ادامۀ خدمت به میهن عزیز اسلامی در سایۀ هدایت‌های رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی و تدابیر ریاست محترم جمهوری یاری رساند.

سینۀ تنگ من و بار غمِ او هیهـات                    مردِ این بار گران نیست دلِ مسکینم

من اگر رند خراباتم و گر زاهدِ شهر                  این متاعم که همی بینی و کمتر زینم

علی‌اکبر صالحی

معاون رییس‌جمهور  و رییس سازمان انرژی اتمی ایران"

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن