شورای شهر

انتقاد سروری از تناقض گویی روحانی و معاونانش

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین پرویز سروری در تذکرات پیش از دستور دویست و نود و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اظهار داشت: معضلات راه‌آهن در منطقه ۱۷ و ۱۸ شهر تهران هنوز حل نشده است و از رئیس شورا تقاضا می‌شود نائب رئیس خود و یا یکی از اعضای هیات رئیسه را مسئول رسیدگی به مشکلات این مناطق و موضوع راه‌آهن مشخص کند و در صحن علنی در این خصوص توضیح بدهند. 

وی درباره تعیین تکلیف حقوق‌های نجومی اظهار داشت: به جد پیگیر حقوق‌های نجومی بوده‌ایم. دیوان عدالت اداری پرداخت‌ این حقوق‌ها را غیر متعارف عنوان کرده است و کمیسیون ۹۰ مجلس شورای اسلامی نیز پرداخت‌های نجومی را خارج از عرف دانسته است ولی دولت از سوی دیگر اعلام کرده است که حقوق‌های نجومی شفاف بوده است. این اظهارات موجب این می‌شود که دیوار بی‌اعتمادی بین مردم و مسئولان بزرگتر شود.

سروری گفت: رئیس جمهور حقوق‌های نجومی را شفاف‌ می‌داند، معاون رئیس جمهور دریافت حقوق‌های نجومی را قانونی اعلام کرده و سخنگوی دولت نیز نجومی‌بگیران را ذخیره انقلاب می‌داند که این تناقضات مردم را نسبت به نظام بی‌اعتماد می‌کند. به دنبال این هستند که فساد را سیاسی کنند و به منابع بیت‌المال دست بیندازند.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه هر اقدامی در جهت فساد باید مورد رسیدگی قرار بگیرد گفت: باید وجوهی که به صورت غیرقانونی پرداخت شده است به بیت‌المال بازگردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن