شورای شهر

دلیل تعویق حسابرسی شهرداری های مناطق تهران

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین علیرضا دبیر رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورا از آغاز بررسی گزارش های حسابرسی شورا از مناطق شهرداری در سال مالی منتهی به ۱۳۹۲ خبر داد و خاطر نشان کرد در این جلسه گزارش چهار منطقه، ۱۰، ۱۳، ۱۵ و ۱۶ شهرداری تهران ارائه شد. 


وی در ادامه با اشاره به گزارش حسابرسی از منطقه ۱۰ اظهار دشات: یکی از نکات قابل توجهی که حسابرس رسمی شورا به آن اشاره داشته است مربوط به سرمایه گذاری ها و مشارکت هایی است که منطقه در آنها دخیل بوده که با وجودی که سال اتمام قرار دادها از سال ۹۱ تا ۲۴ ماه بعد از آن بوده اما تاکنون به اتمام نرسیده اند. 


همچین در بند دیگر آمده است که تکلیف بدهی های سازمان نوسازی بابت عوارض ساختمانهای نواب که حدود ۸۷ میلیارد تومان است مشخص نیست.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورا در ادامه به گزارش حسابرسی از مناطق ۱۳ و ۱۵ اشاره کرد و افزود: در منطقه ۱۳ هنوز تکلیف جایگاه سوخت CNG (شهید دوران) مشخص نیست. همچنین در منطقه ۱۵ نیز در بخش بررسی پروژه های مشارکتی و سرمایه گذاری منطقه گزارشی به موسسه حسابرسی ارائه نشده است. 

دبیر در ادامه به گزارش حسابرسی از منطقه ۱۶ شهرداری تهران اشاره کرد و افزود: در این منطقه همچون سایر مناطق حستبرسی شده در بخش سرمایه گذاری ها و مشارکت های شهرداری منطقه اطلاعاتی به موسسه ارائه نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا