اجتماعی و فرهنگی

درخواست پلیس از تهرانی ها/ در این ساعت ها تردد نکنید

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سرهنگ رحمانی سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت:‌ امروز حجم ترافیک در سطح شهر تهران نسبت به روز گذشته چند درصد افزایش داشته است. 

وی افزود: امروز و فردا باید منتظر شکل‌گیری ترافیک مهر ماهی باشیم، انتظار می‌رود که این حجم از ترافیک در دو هفته آتی ادامه داشته باشد تا سرویس مدارس مسیرهای خود را پیدا کرده تا ترافیک کمی سبک‌تر شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ترافیک در معابر سنگین است و پلیس راهنمایی و رانندگی با آمادگی کامل در سطح شهر حضور دارد تا بتواند این حجم سنگین ترافیک را کنترل کند.

سرهنگ رحمانی خاطر نشان کرد: ما در ۶ ماهه دوم سال دو پیک ترافیکی در ترددهای روزانه داریم از ساعت ۷ تا ۹ صبح بیشترین ترددهای صبحگاهی را در سطح شهر تهران شاهد هستیم و در بعدازظهر از ساعت ۱۷ تا ۱۹ پیک دوم ترافیکی و سفرهای شهری شکل می‌گیرد.

سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور توصیه کرد:‌ برای همراهی با پلیس راهنمایی و رانندگی و کاهش حجم ترافیک و ایجاد سرعت در حمل و نقل از شهروندان خواستاریم؛در صورت امکان و عدم ضرورت زمان تردد در شهر را توزیع  کرده و از تردد غیرضروری در ساعت های پرترافیک خودداری کنند.

وی در انتها افزود: همچنین تقویت حمل و نقل عمومی می‌توانند در کاهش حجم ترافیک تأثیر مثبت گذاشته و حمل و نقل شهری را سریعتر کند، لذا از تمام شهروندان درخواست می‌کنیم تا حد امکان از وسایل نقلیه عمومی به ویژه در ساعات پرترافیک استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن