مدیریت شهری

تسهیلات ویژه برای مینی بوس های فرسوده

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مازیار حسینی گفت: با وجود تذکرات متعدد ارائه شده به صاحبان مینی بوس های فرسوده اما تا پیش از این تغییری در روند نوسازی این ناوگان احساس نمی شد.

وی با اشاره به اختصاص ۲۰ میلیون تومان وام بلاعوض برای نوسازی مینی بوس های فرسوده پایتخت اظهارکرد: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران از طرف مدیریت شهری ۲۰ میلیون تومان وام بلاعوض برای نوسازی مینی بوس های فرسوده شهر تهران در نظر گرفته شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص مبلغ پرداختی به رانندگان مینی بوس های فرسوده جهت اسقاط خودرو خاطرنشان کرد: برای اسقاط مینی بوس های فرسوده ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده و فردی که نسبت به نوسازی خودرو خود اقدام کند می تواند ۱۰ میلیون تومان بابت اسقاط آن دریافت کند.

حسینی از استقبال خوب دارندگان مینی بوس های فرسوده از طرح نوسازی شهرداری تهران خبر داد و تصریح کرد: با توجه به طرح تشویقی شهرداری تهران برای صاحبان مینی بوس های فرسوده تاکنون ۴۵۰ نفر برای تحویل خودرو فرسوده خود اقدام کرده اند.

وی تاکید کرد: پیش از این هزار و ۱۰۰ دستگاه مینی بوس فرسوده در شهر تهران در حال تردد بود که با اقدام صاحبان ۴۵۰ دستگاه از این مینی بوس ها، تنها ۶۵۰ دستگاه مینی بوس دیگر در شهر تهران وجود دارد که باید از چرخه فعالیت خارج شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن