اجتماعی و فرهنگی

کنفرانس خبری قالیباف بزودی برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین شهرام گیل‌آبادی درباره عملکرد بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها اظهار داشت: این نمایشگاه فی‌نفسه خوب بوده است و این که همکاران رسانه‌ای دور هم جمع می‌شوند و  تجربیات خود را انتقال می‌دهند پسندیده است.

 
وی ادامه داد: به نظر بنده تفاوت اساسی این نمایشگاه نسبت به سایر نمایشگاه‌ها ندارد و شاید نمایشگاه مطبوعات هنوز جایگاه اساسی خود را در سیاستگذاری‌ها پیدا نکرده است.
 
گیل‌آبادی بیان داشت: در موقعیتی قرار گرفته‌ایم که رسانه‌ها همه جهانی هستند و پیام رسانه‌ها باید به نسبت جهانی تنظیم شود.
 
رئیس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین‌الملل شهرداری تهران افزود: شبکه‌های اجتماعی باعث شده که مخاطبان تبدیل به رسانه شوند و این مخاطب‌رسانه در حال حاضر در فضای تعاملی به اوج رسیده است.
 
گیل‌آبادی افزود:‌بسیاری از خبرهایی که در رسانه‌های کلاسیک منتشر نمی‌شوند در فضای مجازی مخابره و بحث می‌شود.
 
وی بیان داشت: رسانه‌ها و نمایشگاه‌ها اگر بخواهند تاثیر داشته باشند باید برنامه‌ریزی و همزمانی داشته باشند که نمایشگاه مطبوعات از زمان خود عقب‌تر است.
 
گیل‌آبادی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه نشست خبری شهردار تهران کی برگزار می‌شود گفت: سطح فعالیتهای شهرداری تهران بسیار گسترده است و شهردار تهران به عنوان اداره‌کننده این سیستم بسیار وقت کمی دارد. در آینده‌ای نزدیک برنامه‌ها و افتتاح پروژه‌های بسیاری را در شهر تهران داریم و شهرداری تهران عزم خود را بر این گذاشته که کیفیت زندگی مردم را افزایش دهد و برای این امر نیز برنامه‌های وسیعی دارد.
 
وی ادامه داد: شهردار تهران نیز برای اعلام این برنامه‌ها موافقت کرده است در آینده‌ای نزدیک کنفرانس مطبوعاتی را برای تشکیل برنامه‌‌های خود با حضور رسانه‌های مختلف برگزار کند.
 
گیل‌آبادی خبر داد: جشنواره‌ رسانه‌های شهری نیز در حوزه‌های مختلف خبری بهمن ماه امسال برای ارزش‌گذاری به کار سخت خبرگزاران برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن