اجتماعی و فرهنگی

استاندار تهران از بی‌توجهی به امور جوانان انتقاد کرد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  به نقل از روابط عمومی استانداری تهران، سیدحسین هاشمی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با تبریک گرامیداشت اعیاد بزرگ قربان و غدیر خم گفت: طبق گزارشهای مربوط به رسیدگی امور جوانان  شاهد یک خموشی و فاصله در این حوزه هستیم.

وی افزود: در شهرستانهای استان تهران نیز به حوزه جوانان از سوی فرمانداران کمتر توجه شده که در کنار برگزاری جلسات لازم است عمل به مصوبات نیز مورد توجه باشد.

استاندار تهران با تاکید براینکه جوانان آینده سازان کشور هستند گفت: توجه به امور جوانان استان تهران باید به گونه‌ای شود تا الگوی کشوری قرار بگیرد .

هاشمی یکی از هنرهای مدیریت را استفاده از تفکر برشمرد و تصریح کرد: پول در مدیریت موثر است اما مهمتر و تاثیرگذارتر از آن تفکر و به کارگیری قدرت خلاقیت است.

وی  با اشاره به اینکه از تجربیات موفق امور جوانان در هر شهرستان باید بهره مند شد، افزود: در پایان فصل پاییز  جلسه‌ای برای ارزیابی اقدامات انجام شده در بخش جوانان خواهیم داشت.

استاندار تهران بر استفاده از عقاید افراد صاحبنظر، معتمد مناطق وخود جوانان برای برنامه‌ریزی  در امور جوانان تاکید کرد و گفت:ایجاد هماهنگی و عدم اجرای کار موازی در امور جوانان مهم است.

به گفته هاشمی، صدا و سیما باید وقت بیشتری برای بهره‌مندی از افراد صاحبنظر و مسئولان و حضور در گفت‌وگوهای تخصصی امور جوانان بگذارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن