ورزشی

ناظم الشریعه: آذربایجان تیم هماهنگی است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سید محمد ناظم الشریعه درباره بازی فردای (دوشنبه) ایران مقابل آذربایجان، اظهار کرد: آذربایجان تیم خوبی است و ما پیش‌بینی این موضوع را می‌کردیم. به خاطر همین با تیم‌ ‌ملی قزاقستان بازی دوستانه‌ای برگزار کردیم، چرا که این دو تیم بسیار شبیه هم هستند،  ولی در این میان آذربایجان حسن بزرگی دارد و آن هم هماهنگی است. این هماهنگی تیم‌شان را قوی‌تر از قزاقستان کرده است.

وی افزود: همه بازی‌ها ما در جام جهانی سخت هستند، حتی مراکش هم که پنج گل به آنها زدیم، مقابل ما خوب ظاهر شد. با این حال ما باید خودمان باشیم. من به بازیکنانم اعتماد دارم و امیدوارم که آنها نیز جواب اعتماد من را بدهند. ما مقابل مراکش خوب شروع کردیم،  ولی یک مقدار استرس به تیم القا شد و بعد از این که چهار بر یک جلو افتادیم، انتظار داشتیم که نتیجه‌ حفظ شود، اما گل خوردیم و استرس گرفتیم. با این حال از بازیکنانم در این بازی راضی هستم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتسال در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز قبول دارد ناهماهنگی در تیم‌ ‌ملی وجود دارد، در این زمینه  توضیح داد: بله. باید قبول  کنیم که هماهنگ‌تر شویم. ما مقابل مراکش ابتدا خیلی روان بازی کردیم، اما در برخی از مواقع به مشکل بر خوردیم.

ناظم الشریعه همچنین درباره در اختیار داشتن یک دروازه‌بان مقابل آذربایجان و ریسک بالایی که بردن دو دروازه‌بان به جام جهانی داشت، به ایسنا، گفت‌: من نگران این موضوع نیستم. سپهر محمدی، دروازه‌بان بسیار خوبی است و عملکرد بسیار مثبتی در لیگ داشته است. ما اگر سه دروازه‌بان به جام جهانی می‌آوردیم در بخش بازیکن به مشکل بر می‌خوردیم. قدرت بهادری در ‌دقیقه پنج بازی اول مصدوم شد و ما آن را از دست دادیم، حال شما در نظر بگیرید که اگر یک بازیکن هم کم می‌شد  به مشکل می‌خوردیم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتسال  در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا تیم‌ ‌ملی برای بازی با آذربایجان مصدومی ندارد، به ایسنا اظهار کرد: بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند. البته مصدومیت‌های کوچکی به وجود می‌آید،  ولی هیچ کدامشان مانعی برای بازی کردن ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن