شورای شهر

افراد ناشایستی که خود راحامی نظام می دانند معرفی شوند

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین حجت الاسلام و المسلمین عبدالمقیم ناصحی  درباره حضور رانت خواران و ویژه خواران در انتخابات آینده شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: برای برگزاری هر انتخاباتی اعم از مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری و یا شورای شهر و روستا ، فرمانداری و شورای نگهبان، نظارت خود را دارند و انتخابات شورای شهر نیز با نظارت مجلس برگزار می‌شود. 

وی افزود: کسانی که کاندیدای هر انتخاباتی می‌شوند در مرحله نخست باید از هیات اجرایی که در فرمانداری‌ها تشکیل می‌شود رای مثبت بگیرند. 

عضو شورای اسلامی شهر تهران یادآور شد: ۴ مرجع باید درباره آن کاندیدا اظهار نظر کند که این مراجع از جمله نیروی انتظامی وزارت اطلاعات، ثبت احوال و فرمانداری است.

حجت الاسلام والمسلمین ناصحی گفت: باید به مردم درباره کاندیداها آگاهی شفاف و درست داد و افراد متخلف و کسانی که در مسئولیت خود تخلفی کرده‌اند شناخته شوند و با این آگاه سازی مردم به افرادی رای می‌دهند که شایسته‌اند.

وی افزود: افرادی هستند که تخلفات خاصی انجام می‌دهند و خود را حامی نظام نشان می‌دهند و این افراد باید به مردم معرفی شده و جلوی آنان گرفته شود.

حجت الاسلام والمسلمین ناصحی بیان داشت: خلا قانونی درباره نظارت بر شورای شهر تهران وجود دارد و باید در این خصوص نیز اقدامی انجام شود. 

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مردم قطعا به ویژه خواران و رانت خواران رای نمی‌دهند و باید مردم را درباره رانت خواران مطلع کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن