اجتماعی و فرهنگی

نماز جمعه پذیرای «جشن عاطفه‌ها»

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  مدیرکل کمیته امداد استان تهران با حضور در فرهنگسرای رسانه شهر تهران به تبیین جشنواره عاطفه ها پرداخت و گفت: جشنواره عاطفه ها با شعار "مهر در انتظار همدلی" در دو بخش مردمی از امروز ۲۵ شهریور در فرهنگسراها و مناطق ۲۲ گانه،مراکز نیکوکاری و دفاتر کمیته امداد استان همزمان با سراسر کشور آغاز شد و مرحله دوم آن نیز ۱۰ مهر با نواخته شدن زنگ عاطفه‌ها در مدارس استان همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.


وی در ادامه هدف از برگزاری این جشن را تامین مایحتاج و پوشاک و نوشت‌افزار تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند عنوان کرد و افزود: امروز فرهنگسرای رسانه در خیابان پاسداران ـ گل نبی، فرهنگسرای اشراق در خیابان تهرانپارس ـ جشنواره، فرهنگسرای رازی در خیابان قزوین ـ میدان قزوین و فرهنگسرای فردوسی واقع در بلوار فردوس، خیابان آیت الله کاشانی پایگاه‌های مرحله اول جشنواره عاطفه‌ها  هستند.

ولیئی با اعلام اینکه در استان تهران ۱۵ هزار نفر دانش آموز و ۳۷۰۰ دانشجو تحت حمایت این نهاد هستند، گفت: از این تعداد ۶۵۹۲  نفر در مقطع ابتدایی، ۴۳۵۰ نفر در مقطع متوسطه اول و ۴۲۲۵ نفر نیز در مقطع متوسطه دوم مشغول تحصیل هستند.

وی ادامه داد: هر ساله به مناسبت بازگشایی مدارس جشن عاطفه ها در استان تهران همزمان با سراسر کشور برگزار می شود تا در این جشن با جمع آوری کمک های مردمی دست دانش آموزان نیازمند و محروم گرفته شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران افزود: نیکوکاران می‌توانند از طریق شماره حساب ۷۳۵۵ بانک ملت با کد ۱۳۳۱ و سامانه تلفنی ۷۳۵۵ با کد ۱۶ و یا سامانه پیامکی تلفن همراه با کد *۰۲۱*۸۸۷۷ * نسبت به پرداخت کمک های خیرخواهانه خود اقدام کنند.

مرحله اول جشنواره عاطفه ها امروز تا ساعت ٢٠ ادامه خواهد داشت و علاوه بر آن نیز این جشنواره در فرهنگسراها و خانه های فرهنگ شهرتهران از امروز تا دوم مهرماه ادامه خواهد یافت. همچنین  ادامه مرحله اول این جشنواره فردا در محل برگزاری نماز جمعه برگزار خواهد شد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن