اجتماعی و فرهنگی

شجره خبیثه آل‌سعود بی‌ریشه است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  سعید اوحدی درباره صفت «شجره خبیثه ملعونه» که توسط رهبر معظم انقلاب برای آل سعود به کار برده شد، اظهار کرد: شجره خبیثه همانند درختی است که شاخ و برگ و میوه آن خباثت‌آمیز است و این شجره خبیثه هچگونه ریشه‌ای تاریخی ندارد.

وی ادامه داد: بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در زمینه شجره خبیثه ملعونه برگرفته شده از کتاب قرآن  و دستورات خداوند است چرا که  در این کتاب آسمانی به جریانهای باطل، فتنه و توطئه‌گر شجره خبیثه گفته‌ می‌شود.

رئیس سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: شجره خبیثه ملعونه که علیه رشد کمال انسانها فعالیت می‌کند در مقابل شجره طیبه قرار دارد و راه گمراهی را به نمایش می‌گذارد.

اوحدی تصریح کرد: مقام معظم رهبری به نسل کنونی حکام آل سعود که بیشترین خطا و فتنه را داشته‌اند عنوان شجره خبیثه نهاده‌اند که این بسیار حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: شجره خبیثه در مقابل شجره طیبه قرار گرفته است؛ شجره طیبه میوه‌هایی چهار فصل دارد و شجره خبیثه نه‌تنها آزار‌دهنده است بلکه میوه‌های آن نیز تلخ و  ناخوشایند است.

رئیس سازمان حج و زیارت عنوان کرد: این را باید دانست که شجره طیبه جریان حق مسلمانان ظلم‌ستیز است که علیه استکبار جهانی و فرعونهای جهان که همان شجره خبیثه هستند، موضع گرفته است.

اوحدی تصریح کرد: مهمترین معیار برای تشخیص حق و باطل بصیرت است و به همین منظور باید با نگاهی بصیر به شجره خبیثه و شجره طیبه نگریست و آنها را از هم تفکیک کرد.

وی افزود: هر جریانی که از شجره خبیثه نشات می‌گیرد و با آن همسو می‌شود، خبیث خواهد شد و هر جریانی که در مقابل استکبار و حکام آل سعودی می‌ایستد شجره طیبه خواهد بود.

به گزارش تسنیم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در دیدار خانواده‌های شهدای مِنا و مسجدالحرام،کوتاهی و بی‌کفایتی آل سعود در این حادثه را اثبات مجدد بی‌لیاقتی این شجره خبیثه‌ ملعونه در تصدی و اداره حرمین شریفین خواندند.

مقام معظم رهبری همچنین در بخشهایی از پیام‌شان به حجاج بیت الله الحرام تاکید کردند: برادران و خواهران مسلمان! امسال جای حجاج مشتاق و بااخلاص ایرانی در مراسم حج خالی است، ولی آنان با قلبهای خود حاضر و در کنار حاجیان از سراسر جهان و نگران حال آنان هستند، و دعا می‌کنند که شجره‌ی ملعونه‌ طواغیت نتوانند گزندی به آنان برسانند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن