شورای شهر

واکنش تنها روحانی عضو شورا به املاک نجومی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین حجت الاسلام عبدالمقیم ناصحی گفت: در این چند وقت اخیر شاهد برخی بداخلاقی ها از سوی تعدادی از اعضای اصلاح طلب شورای شهر تهران بوده ایم و متاسفانه در این مدت برخی به دنبال تخریب اعضای اصولگرای شورای شهر تهران بوده اند.

وی افزود: با وجود تلاش های صورت گرفته از سوی برخی از اعضای شورا، مشخص شد که واگذاری املاک نجومی به تعدادی از اعضای اصولگرای شورا و مدیران شهری آنطور که جلوه داده شده، نبوده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران با ابراز امیدواری مبنی بر کاهش بداخلاقی های سیاسی در شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: امیدوار هستم از این به بعد شاهد این گونه رفتارها نباشیم و افراد تنها به انجام وظایف خود مشغول شوند.

حجت الاسلام ناصحی ادامه داد: حاشیه سازی ها برای اعضای شورای شهر تهران جز ضرر و زیان برای شهروندان چیز دیگری ندارد و این گونه کارها باعث می شود مردم نسبت به مدیریت شهری بد بین شوند.

وی با تاکید بر انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در سال پایانی دوره چهارم بیان کرد: انتخاب مجدد هیئت رئیسه سال سوم، نشان دهنده رضایت مندی اعضا از عملکرد آنها و بی طرفی در مسائل شهری است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران اظهارکرد: امیدوار هستم در سال پایانی شورای چهارم شاهد اتفاقات خوبی در شورا باشیم و اعضا اعم از اصلاح طلب و اصولگرا به دور از هرگونه جناح بندی های سیاسی به فکر رفع مشکلات شهر و شهروندان باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن