شورای شهر

پشت پرده انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر/در جلسات نیاوران چه گذشت؟!

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محسن پیرهادی عضو هئیت رئیسه شورای شهر تهران گفت: انتخابات هیأت رئیسه ی شورای شهر برگزار شد. و هیأت رئیسه ابقا شد اما ذکر چند نکته الزامی است.

 

وی ادامه داد: شنبه شب و پس از به اصطلاح افشاگری که علیه بنده و چند عضو اصولگرا و انقلابی شورای شهر صورت پذیرفت، برایتان نوشتم: «به لطف خدا ترکیب هیأت رئیسه شورای شهر تهران تغییری نمی کند…مردم به زودی بی اخلاق ها را خواهند شناخت.» حالا بیش از آن که از تحقق پیش بینی خود خوشحال باشم، در تعجبم از جماعتی که برای تصدی یک مسئولیت ساده چگونه خود را به آب و آتش می زنند. مگر عضویت در هیأت رئیسه ی شورا چه دارد جز مسئولیت بیشتر؟

 

عضو هئیت رئیسه شورای شهر تهران بیان کرد: اما آن چه بیشتر مورد تعجب است، آن که جماعتی که سراپا در انواع فساد اقتصادی و اداری غرقند، چهره ی اخلاق مداری به خود گرفته اند و ما را به اخلاق و سلامت اقتصادی دعوت می کنند.

 

پیرهادی گفت: وعده داده بودم که ناگفته ها را بگویم اما خدا می داند که قلم را یارای نوشتن نیست. در رسانه ها دیدم کسی گفته بود که پیرهادی و آباد و قناعتی و … باید رد صلاحیت شوند چون تخلف کرده اند.

 

وی افزود: این اما از لطایف الحیل روزگار است که او خود بازداشتی فتنه ی ۸۸ است و فقط باید رأفت نظام اسلامی باشد که در برابر تمام بنیان هایش قد علم کنی و بعد بتوانی بر صندلی شورای شهر پایتختش تکیه بزنی. فرد دیگری از همین قماش در چند سال اخیر عضویت در هیأت مدیره ی ۹ شرکت اقتصادی را در کارنامه ی خود ثبت کرده و آن دیگری برج ساز مشهور تهران است.


پیرهادی گفت: من مانند سایر همکارانم به دستگاه قضا شکایت برده ام و آن را تا حصول نتیجه پیگیری خواهم کرد. می دانم که به قول شهید مطهری «قطار ایستاده را سنگ نمی زنند و سنگ نثار آن قطاری است که حرکت می کند و به پیش می رود.»


به گفته پیرهادی، اخبار موثق حکایت از آن دارد که یکی از سران فتنه در سناریوسازی اخیر نقش محوری داشته و جلسه اتاق تخریب با حضور او برگزار شده است. در این هفته ی دولت که بنا بر قاعده، دولت باید در موضع پاسخگویی باشد و درست چند روز پس از یادآوری مقام معظم رهبری که «از حقوق های غیرقانونی به سادگی نگذرید».

 

وی یادآور شد: تیم عملیات روانی به فکر تخریب جریان اصولگرا در شهر تهران افتاد. همان تیمی که در سال ۸۸ هم نقشه ی بی حیثیت کردن نظام و نهادهای قانونی آن را کشیده بود.

 

پیرهادی ادامه داد:در آن جلسه ی نیاوران که اتفاقا بازداشتی های فتنه ی ۸۸ هم حضور داشتند و جلسه با ۲ روز تأخیر برگزار شد تا آن همکار خارج رفته شان هم بازگردد. نتیجه ی جلسه هم همین بی اخلاقی است که در رسانه های اصلاح طبان و دولت اعتدال می بینید.

منبع:فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن