اجتماعی و فرهنگی

حضور ۵۵ خودروساز و قطعه‌ساز بین‌المللی در ایران

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ساسان قربانی اظهار کرد: تاکنون تعداد میهمانان خارجی شرکت‌کننده در این همایش به ۱۹۰ نفر افزایش یافته است.

 

وی با بیان این‌که این افراد از مقامات رده بالای ۵۵ شرکت خودروساز و قطعه‌ساز معتبر بین‌المللی هستند، خاطرنشان کرد: تمام شرکت‌های خودروساز اروپایی و آسیایی در ایران حضور خواهند یافت.

 

دبیر دومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران ادامه داد: یکی از مهمترین بخش‌های دومین همایش بین المللی صنعت خودرو، مربوط به مذاکرات دوجانبه و چند جانبه شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز داخلی با میهمانان خارجی است.

 

وی افزود: در حاشیه این همایش شرکت‌های ایرانی و خارجی راه‌های گسترش همکاری و به ویژه انتقال فن‌آوری را بررسی خواهند کرد که نتیجه این مذاکرات نیز در ماه‌های آینده با افزایش مراودات بین‌المللی شرکت‌های خودروساز و قطعه‌ساز ایرانی، دیده خواهد شد.

قربانی با بیان این‌که شرکت‌های آمریکایی همچنان در حال بررسی احتمال حضور خود در ایران هستند، تصریح کرد: در صورتی که در تاریخ اعلامی مذاکرات ایران و ۱+۵ به نتیجه برسد مطمئنا شاهد برگزاری بزرگترین همایش خودروسازی جهان در تاریخ ۱۰ آذر در ایران خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن