اجتماعی و فرهنگی

آمادگی مراکز بهزیستی جهت دریافت نذورات

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محمد نصیری با اشاره به برگزاری مراسم‌های عزاداری در مراکز سازمان بهزیستی در سراسر کشور اظهار داشت: از ابتدای ایام سوگواری سالار شهیدان این مراسم با حضور قشرهای مختلف مردمی در مراکز بهزیستی برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در سنوات گذشته نیز خیرین و نیکوکاران کمکهای قابل توجهی را در ایام سوگواری سالار شهیدان به مراکز بهزیستی و ایتام و معلولان داشته‌اند.

نصیری خاطرنشان کرد: امسال نیز سازمان بهزیستی آمادگی دارد تا کمکهای مردمی را در این ایام دریافت کنند و به همین دلیل خیرین و نیکوکاران می‌توانند به طرق مختلف این کمکها را به کودکان یتیم اهدا کنند.

دبیر مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور افزود: خیرین می‌توانند با شماره حساب ۹۰۱۹۰ بانک ملت شعبه دکتر قریب کمکهای نقدی خود را به نیازمندان اهدا کنند ضمن اینکه پرداخت از طریق تلفن همراه یکی دیگر از طرقی است که خیرین می‌توانند کمکهای خود را به مجموعه بهزیستی اهدا کنند.

وی ادامه داد: خانواده‌ها و خیرین می‌توانند با شماره‌گیری #۵۵۵*۷۲۰* – #۵۵۵*۴*۷۳۳* و #۵۵۵*۷۲۴* از طریق تلفن همراه کمکهای خود را به نیازمندان، معلولان و خانواده‌های بی‌سرپرست اهدا کنند ضمن اینکه این سازمان آمادگی دارند نذورات مردمی را در این ایام بپذیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن