اجتماعی و فرهنگی

آمادگی پلیس ایلام جهت خدمات رسانی به زائران عتبات عالیات

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاینسردار علی دولتی ساعاتی پیش در جمع خبرنگاران این استان اظهار داشت: نهضت عاشورایی امام حسین الگوی انقلاب اسلامی ایران در دفاع از ارزش های اسلام است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران اشاعه دهنده تفکر امام حسین در جهان است گفت: این انقلاب از ابتدای پیروزی خود حامی مردم ستمدیده در هر نقطه از جهان بوده و امروز نیز حامی واقعی مردم مسلمان عراق و سوریه است.

فرمانده انتظامی استان ایلام در ادامه به آمادگی پلیس استان برای خدمات رسانی به زائران عتبات عالیات در پایانه مرزی مهران اشاره کرد و گفت: اگر شرایط کشور عراق برای میزبانی از زائران ایرانی در ایام محرم مهیا باشد تجهیزات و نیروی لازم برای خدمات رسانی به زائران تدارک دیده شده است.

سردار دولتی تصریح کرد: زائرانی که مجوز های قانونی خروج از کشور داشته باشند و برابر مقررات اعلام شده به مرز مهران مراجعه کنند، پلیس آنها را همراهی خواهد کرد.

سردار دولتی خاطر نشان کرد: چون در استان ایلام ویزا صادر نمی شود زائران عتبات عالیات برای سفر به کشور عراق باید از مبادی مربوطه ویزای خود را در کشور تهیه نمایند، چرا که نیروی انتظامی کسانی که فاقد ویزا باشند اجازه خروج از کشور را نمی دهد.

این مقام مسئول در ادامه به فعالیت های اخیر پلیس استان در دستگیری سارقان و قاتلان اشاره کرد و گفت: در یک هفته گذشته تعداد ۱۱ نفر از اراذل و اوباش خطرناک شهر ایلام شناسایی و دستگیر شده اند.

وی در پایان برخورد با اراذل و اوباش ، مقابله با خورده فروشان مواد مخدر و مبارزه با سارقان حرفه ای از سه اولویت اصلی پلیس استان است که در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته و مصمم هستیم در نیمه دوم سال این اقدامات را تشدید کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا