ورزشی

هیچوقت نگفتم پرسپولیس قهرمان می شود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین حمید درخشان سرمربی پرسپولیس تیمش را شایسته برد در این بازی دانست. درخشان در این باره گفت: بازی خوبی بود اما روز خوبی برای ما نبود. حریف دو خطر روی دروازه ما بیشتر نداشت. در مقابل ما فرصت‌های زیادی داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. 


حمید درخشان بعد از باخت تیمش مقابل سایپا از ادعای جلالی ناراحت شده بود، عنوان کرد: همه کسانی که در استادیوم بودند و خبرنگاران که بازی ما را دیدند، سایپا حتی یک موقعیت گل هم نداشت. 

وی در آنالیزش از بازی گفت: بازی خوبی بود و به نظر من با وجود اینکه بازیکنان جوان ما موقعیت های زیادی داشتند روی اشتباه دروازه بان ما از ۴۰ متری گل خوردیم و پس از آن هم موقعیت زیادی بدست آوردیم که گل نشد. امروز روز خوبی برای پرسپولیس نبود. 

سرمربی پرسپولیس درباره ضعف خط حمله تیمش گفت: تیم ما در نقاط زیادی باید تامین شود، مخصوصا خط حمله که طبیعتا با وجود نفرات تهاجمی مصدوم و محرومی که داریم. بضاعت ما در این خط کم است. آنقدر در این خط حمله فقر داریم که مجبور شدیم مقابل سایپا بنگر را به خط حمله اضافه کنیم. ۵ فرصت طلایی را از دست دادیم، از ۴۰ متری هم توپ وارد دروازه ما شد. 

درخشان اشاره ای هم به شعارهای تماشاگران کرد: تماشاچی هر چه دلش می‌ خواهد می‌ تواند بگوید و انتقاد کند اما از نظر فنی برتر و سرتر از سایپا بودیم، گل آنها هم شانسی بود و دلیل بر ضعف پرسپولیس نمی‌ شود. ما فرصت های زیادی خلق کردیم و به گل رسیدیم اما شما دیدید که درست است که سایپا بیشتر از ما توپ را در اختیار داشت اما نمی‌ توانست موقعیت خلق کند. من در این دیدار از بازیکنان جوان استفاده کردم اما خب بازیکنان ما کاراکتر اروپایی و حرفه ای ندارند، شما ببینید ۳ فرصت را یک نفر از دست داد، ۳ تای دیگر را گلر گرفت و ۳ تای دیگر را هم یکی دیگر گل نکرد. (باخنده) هم دفاع کردیم هم خوب خلق موقعیت اما به گل نرسیدیم، من از عباس زاده و بازیکنان جوانم در خط حمله ام راضی هستم. 

وی درباره انتقاداتی که درباره جذب مهدی جعفرپور بازیکن سابق سپاهان می شود نیز گفت: جعفرپور بازیکن سپاهان بوده، در جام باشگاه ها هم بازی کرده و من برای دفاع راست او را به تیم آوردم، نمی‌ دانم چرا این بحث به وجود می‌ آید که او روی حساب خاصی برای تیم ما بازی می‌ کند. 

وی با اشاره به کنایه برخی از منتقدان درباره اداعی او درباره قهرمانی تیمش گفت: من کی گفته ام که با همین تیم و همین نفرات قهرمان می‌ شوم، اگر کسی چنین مدرکی دارد بیاید و به من نشان بدهد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن