اجتماعی و فرهنگی

آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها و بارش باران در ۸ استان

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سرهنگ محمد حسین حمیدی در تشریح آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور اظهارکرد: بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی در حال حاضر در محورهای استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، کردستان، همدان و اصفهان بارش باران گزارش شده است.

وی با بیان اینکه بر اساس پیش بینی‌ها احتمال بارش باران در محورهای چند استان دیگر از جمله تهران نیز وجود دارد، اظهارکرد: رانندگان باید هنگام رانندگی در هوای بارانی مقررات مربوط به رانندگی در این شرایط را رعایت کرده و حتما ضمن رعایت سرعت مجاز فاصله طولی مناسب نیز با خودروی مقابل خود اتخاذ کنند.

 

وی درباره وضعیت ترافیکی در جاده‌های کشور نیز خاطرنشان کرد: در حال حاضر تردد در کلیه محورهای کشور بدون مشکل و گره ترافیکی خاصی در حال انجام است و تنها در لاین جنوبی آزادراه کرج – تهران شاهد ترافیک نیمه سنگین صبحگاهی هستیم.

 

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و نیز امداد رسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن