شورای شهر

انتقاد سروری از جرمی که سازمان بازرسی مرتکب شد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین پرویز سروری به موضوع واگذاری مسکن به مسوولان شهرداری و اعضای شورای شهر تهران واکنش نشان داد.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران در یادداشتی که در کانال تلگرامی اش منتشر شد، آورده است: سؤال این است که چرا در نخستین اقدام نمایندگان ملت در شورای شهر مورد هجمه قرار می‌گیرند؟ نماینده‌ای که طی سال‌های طولانی زندان‌های بعث را به جان خریده، در آن سلول‌های نمور از حقوق ملت و عزت آن دفاع کرده و بعد در همه عرصه‌ها در نوک پیکان حمایت از حقوق مردم فعالیت داشته ناگهان مورد حمله مسموم کینه‌ورزان قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: بهترین راه این است که نمایندگان ملت شکایت و افراد مدعی در دادگاه اسناد خود را ارائه کنند که آیا نمایندگان مردم حقوق مردم را چپاول کرده‌اند یا خیر، در واقع بهترین راه برای روشن شدن دروغ‌های نجومی شکایت از مدعیان و رسیدگی دادگاه به ادعای این هوچیگران و دزدان اعتماد مردم است.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نامه سازمان بازرسی که مربوط به کارشناس آن بوده و جنبه رسمی نداشته است که جزو اسناد طبقه‌بندی شده محسوب می‌شود و انتشار آن جرم است، گفت: روشنگری سازمان بازرسی در این خصوص حتماً مفید خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن