اجتماعی و فرهنگی

تداوم بارش در شمال کشور

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین احد وظیفه افزود: بر اساس نقشه‌های پیش یابی امروز در استانهای گیلان، مازندران، اردبیل، خراسان رضوی و شهرهای شمالی آذربایجان شرقی بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد تداوم خواهد داشت و این بارش‌ها در استان گیلان و غرب مازندران شدیدتر خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه امروز بارش به صورت پراکنده و خفیف در استانهای اردبیل، گیلان و مازندران رخ خواهد داد، گفت: در روز جمعه مجددا از غرب سواحل دریای خزر بارش آغاز می گردد. در سه روز آینده در پاره‌ای نقاط استانهای هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان افزایش ابر، رگبار و رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

 

به گفته وی، امروز در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و گرد وخاک رخ خواهد داد و دریای خزر و خلیج فارس نیز مواج است و در ساعات بعد از ظهر امروز به سبب وزش باد شدید در جنوب سمنان و استان قم، پدیده باد و گرد وخا ک در استانهای تهران، البرز و مرکزی پیش‌بینی می‌شود.

 

مدیرپیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در ادامه با اشاره به وضعیت هوای تهران، گفت: آسمان تهران امروز کمی ابری درپاره ای نقاط غبارصبحگاهی در ارتفاعات افزایش ابر گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود. همچنین حداقل و حداکثر دما در این روز به ۱۱و ۲۳درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد. آسمان تهران نیز جمعه کمی ابری گاهی وزش باد در ارتفاعات افزایش ابر پیش‌بینی شده است؛ حداقل و حداکثر دما در این روز ۱۲و ۲۴ درجه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن