مدیریت شهری

ادامه حیات نمایشگاه بین المللی/شهرآفتاب همچنان خاک می خورد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین چهارمین نمایشگاه تخصصی پوشاک ایران با حضور تولید کنندگان، واحدهای بزرگ و کوچک تولیدی و دست اندرکاران صنعت پوشاک کشور، از ۱۳ تا ۱۶ شهریور ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

در چهارمین  نمایشگاه بین المللی صنعت پوشاک ایران که به همت  اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران و همراهی کارگروه ساماندهی مدو لباس کشور برگزار می‌شود، چندین شرکت و واحد تولیدی داخلی، برترین تولیدات پوشاک، شامل انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه در قالب طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون و همچنین دستگاه‌ها و تجهیزات تولید پوشاک و نوین‌ترین طرح‌ها و مدل‌های طراحی و تولید پوشاک را در فضایی بالغ بر ۴ هزار متر در معرض دید علاقه مندان قرار می‌دهند.

ایجاد رقابت و تبادل اطلاعات بین تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک، ارتقای سطح تولید داخلی کشور، علمی کردن طرح تولید لباس داخلی، کمک به توسعه اشتغال، بازاریابی و افزایش صادرات و افزایش راندمان تولید داخلی، مهمترین اهداف برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت پوشاک ایران است.

 چهارمین نمایشگاه پوشاک ایران «ایران مُد» از ۱۳ تا ۱۶ شهریور ماه هر روز از ساعت ۱۲ تا ۲۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران سالن ۳۸B آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.

اینطور که از شواهد و قراین پیداست عزمی برای انتقال نمایشگاه های پایتخت به شهرآفتاب وجود ندارد و با وجود هزینه هنگفتی که صورت گرفته، شهر آفتاب همچنان باید خاک بخورد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن