اجتماعی و فرهنگی

محدودیت های ترافیکی جاده های کشور

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سرهنگ جعفر محمد نژاد از اجرای محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان  مازندران از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه خبرداد. 

 
رئیس پلیس راه مازندران، افزود:به همین منظور تردد موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت های انتظامی ، امدادی و موتورسیکلت هایی که برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز ترافیک تردد می کنند ، از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه از محورهای "کندوان ، هراز و فیروزکوه" و بالعکس ممنوع است. 
 
سرهنگ محمدنژاد،خاطر نشان کرد: تردد تریلر ها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حامل های مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه  از این محور ممنوع است. 
 
وی افزود: در محور چالوس به کرج تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از این محور ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۵ شهریورماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، ضمن این که با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۶ بعدازظهر روز جمعه  تا ساعت یک بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود. 
 
محمدنژاد با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی در محور فیروزکوه،گفت:تردد تریلر ها به استثنای تریلرهای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه  از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است. 
 
رئیس پلیس راه مازندران در پایان از رانندگان خواست ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به هشدارهای ماموران پلیس راه از هرگونه عجله و شتاب زدگی در رانندگی پرهیز کنند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن