اجتماعی و فرهنگی

تجلیل از مدال‌آوران المپیک

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سید فرید موسوی اظهار کرد: در جلسه امروز هیأت رئیسه فراکسیون ورزش اعضا از تمامی رشادت‌ها و قهرمان پروری های کاروان ورزشی اعزامی ایران به المپیک تجلیل کردند چرا که در عین برخی ناکامی ها و ناداوری های صورت گرفته، افتخارات خوبی در این دوره از المپیک کسب شد، از جمله مدال خانم کیمیا علیزاده و هم‌چنین حضور تیم داوری ایران در فینال مسابقات فوتبال المپیک که از افتخارات جامعه ورزشی کشور است.

 

وی افزود:‌ در این جلسه مقرر شد هماهنگی‌های لازم با هیأت رئیسه مجلس صورت گیرد تا در یکی از جلسات علنی مجلس از مدال آوران المپیکی تجلیل و قدردانی شود.

سخنگوی فراکسیون ورزش هم‌چنین اضافه کرد: قرار است فراکسیون برای بررسی ناکامی های المپیک ریو جلساتی را با وزیر ورزش، کمیته ملی المپیک، روسای فدارسیون‌ها، ورزشکاران و مربیان تیم های ملی برگزار کند و نهایتا گزارش جامعی را درباره علل ناکامی‌های ایران در المپیک ریو منتشر کند تا بر اساس این آسیب شناسی برای المپیک آینده و میادین ورزشی دیگر برنامه ریزی‌های دقیقتری انجام شود.

موسوی در پایان گفت:‌ در این جلسه هم‌چنین مقرر شد اعضای فراکسیون ورزش هر کدام حسب تخصص‌شان پیگیری موضوعات مربوط به هر یک فدراسیون های ورزشی را انجام دهند تا بازه های مختلف زمانی گزارش های مدونی در این زمینه داشته باشیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن