شورای شهر

سروری:چطور زمانی که ورزشکاران به آقایان رای می دادند خوب بودند؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین پرویز سروری گفت: اعتقاد دارم انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر انتخاباتی داخلی است و نباید فشارهای بیرونی بر آن وارد شود.

وی ادامه داد:‌متأسفانه اخباری به گوش می‌رسد که جریانات سیاسی و گروه‌هایی از بیرون بر این موضوع فشار می‌آورند و جلسه می‌گذارند و نمایندگان را مدیریت می‌کنند همچنین تلاش دارند که از بیرون شورا، هیأت رئیسه را تغییر دهند.

سروری گفت: این یک خطر جدی است و نباید اجازه دهیم چنین اتفاقی بیفتد این افراد با توهین به عده‌ای از نمایندگان تلاش می‌کنند آراء‌ را درجهت مطالبات خودشان تغییر دهند.

وی ادامه داد: این روزها موج ضد ورزشکاری در شورا یک دفعه بالا می‌رود و دقت نمی‌کنند روزی که خودشان رأی گرفتند این ورزشکاران خوب بودند و امروز همین‌ها به علت بررسی‌هایی که داشته‌اند رأی نمی‌دهند و حالا ورزشکاران بد شده‌اند.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر گفت: این توهین به مردم است، مردم از بین چند هزار کاندیدا ۳۱ نفر را برای شورای شهر انتخاب کرده‌اند و این خاصیت دموکراسی است و باید به آن گردن بگذاریم و این همه هجمه و فشار بر روی ورزشکاران به نظر بنده توهین به نمایندگان و مردم است.

وی تصریح کرد: عده‌ای ظاهراً خود را نماینده‌تر می‌دانند و هر کسی غیر از آنها نظر بدهد، نظرش خوب نیست. بلکه این سیاه و سفید کردن‌ها اصلاً به صلاح نیست و باید به فرآیندهایی که داریم احترام بگذاریم.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر گفت: انتخابات هیأت رئیسه شورا فرآیندی داخلی است و نمایندگان خودشان عملکردها را می‌‌بینند و معتقدیم آقای چمران با توجه به سابقه، علم، ساده‌زیستی، توانمندی برای اداره جلسه و اینکه شخصیت بین‌المللی در عرصه شوراها و اجتماعی است برای شورا یک ظرفیت محسوب می‌شود و استمرار این مدیریت به نفع شورا و مجموعه شهروندان است.

سروری گفت: نباید موج سیاسی بر شورا سوار شود تا اعضای شورا بر اساس این واکنش سیاسی بخواهد رأی دهد.

وی افزود: ما نمایندگان شورا را نمایندگانی فهیم و توانمند می‌دانیم که در این رابطه به خوبی قضاوت می‌کنند و فشار بیرونی نمی‌تواند آنها را منفعل کند.

منبع:فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن