اجتماعی و فرهنگی

برگزاری تور عکاسی جشنواره بین المللی عکس برج میلاد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  حامد رهنما با بیان این مطلب افزود: نخستین تور عکاسی از بخش های مختلف ششمین برج مخابراتی دنیا به مناسبت برگزاری جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران با حضور اساتید و دانشجویان عکاسی برگزار شد.

وی ادامه داد: در اولین تور دانشجویان از بخش های مختلف شامل سازه، معماری داخلی و منحصر به فرد برج میلاد و فضای عمومی فریم به فریم عکاسی کردند.

به گفته رهنما با توجه به استقبال بسیار زیاد عکاسان خبری و هنری قرار است دومین تور عکاسی نیز در روزهای آینده  برگزار می شود که زمان و تاریخ دقیق آن اعلام خواهد شد.

دبیر دومین جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران تصریح کرد: آیین اختتامیه دومین دوره این جشنواره اول مهرماه برگزار می شود و مهلت ارسال آثار تا ۱۵ شهریور ماه است و با توجه به استقبال خوب هنرمندان از جشنواره و همچنین  به دلیل برنامه ریزی های صورت گرفته مهلت ارسال آثار تا ۱۵ شهریور ماه است و این زمان تمدید نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، دبیرخانه دومین دوره جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران از ۲۸ تیرماه کار خود را شروع کرده است و علاقه مندان می توانند تا ۱۵ شهریور ماه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره در بخش روابط عمومی و فرهنگی برج میلاد ارسال کرده و یا متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند فایل آثار خود را  تنها در سایتwww.miladfestival.ir بارگذاری کنند.

 
 

     

    نوشته های مشابه

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    بستن