شورای شهر

سروری:هجمه به قالیباف بخاطر انتخابات ریاست جمهورى است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین متنی که در کانال تلگرامی پرویز سروری منتشر شده به شرح ذیل است:

*از شروع سال جدید کلا جریان اصلاح‎طلب و اعتدال با رویکرد جدید نسبت به مدیریت شهری وارد شدند که این رویکرد کاملا انتخاباتی و سیاسی است و هیچ ربطی به بررسی عملکرد مدیریت شهری ندارد. 

* تلقی اصلاح‎طلبان این است که یکی از گزینه‎‎های انتخابات آینده قالیباف است و قطعا انتخابات شورای شهر هم مدنظر این جناح است و طبیعتا با هجمه به کارنامه قابل دفاع آن را غیر قابل دفاع می‎کنند. 
 
*  این اظهارنظر‎ها یک تصمیم از پیش طراحی شده برای راه انداختن ماشین تخریب است.
 
* جریان انقلاب در این ۱۴ سال کارنامه درخشانی را در مدیریت شهری ارائه کرده  است می‎خواهند به هر ترتیبی این کارنامه را مخدوش و همه ظرفیت‎ها را به یک خرابه بدل و آن را خدشه دار کنند تا بتواند بهره‎برداری خود را در انتخابات داشته باشند. 
 
* رفتاری که در همایش شهرداران و شورا‎ها از سوی رئیس‎جمهور اتخاذ شد و بعد از آن دیدیم ماشین فضاسازی علیه مدیریت شهری در رسانه‎‎های مختلف جریان اعتدال و اصلاح‎طلب حرکت مثبت هم منفی جلوه می‎دهد. 
 
* شهرداری تهران در زمینه حمل و نقل، فضای سبز، ساخت و ساز‎‎های شهری، مترو و… کارنامه بسیار قابل دفاعی دارد که قابل مقایسه هم است. اگر نگاه کنید می‎بینید که مهم‎ترین پروژه اصلاح‎طلبان پروژه نواب بود که همه شهروندان با آن با مشکل عدیده‎ای روبه‎رو هستند.
 
 
✅ عنوان می کردند که سرمایه‎‎های شهری به‎شدت تاراج شده و دارایی‎‎های شهر از بین رفته درحالی‎که آمار و ارقام نشان می‎دهد که دارایی‎ها نه تنها از بین نرفته بلکه ۲/۵ برابر افزایش یافته است که این یک سرمایه بزرگ برای مدیریت شهری می‎تواند محسوب شود. 
 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن