شورای شهر

شجاع پوریان از ترسش به ورزشی های شورا اتهام زده است/دیکته نانوشته غلط ندارد!

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین "رای برخی اعضای ورزشی شورای شهر اجاره ای است". ادعایی که ولی الله شجاع پوریان عضو شورای شهر مطرح کرد و واکنش اعضای ورزشی شورای شهر تهران را به دنبال داشت.

 

عباس جدیدی عضو ورزشی شورای شهر در این خصوص گفت:واقعا نمی دانم چه بگویم و بهتر است خود آقای شجاع پوریان در خصوص این اتهام توضیح بدهند. متاسفانه همیشه حاشیه برای اعضای مستقل شورا بوده و فکر نمی کنم این موضوع جدیدی باشد.ام من با قاطعیت می توانم بگویم که چنین ادعایی به هیچ وجه درست نیست. خود من نه در لیست کسی بودم و نه به حزب خاصی وابستگی داشتم و دارم. من تنها عضو مستقلی بودم که وارد شورای شهر شدم و لزومی ندارد که رای من به قول دوستمان اجاره ای باشد.

 

جدیدی ادامه داد:من فکر می کنم این صحبت ها به دلیل تنگ نظری و از روی ترس مطرح شده است. چرا که ورزشکاران در جامعه ما دارای مقبولیت بالایی هستند و از طرفی هم چون مجلس در سال گذشته ۳۱ عضو را به ۲۱ عضو تقلیل داده به همین دلیل دوستان فکر می کنند که ما ورزشکاران جای آنها را تنگ کرده ایم! همین تفکرات باعث می شود تا چنین صحبت هایی در خصوص ورزشکاران شورا صورت بگیرد. آنها می خواهند جوی درست کنند درست کنند که خود ورزشکاران خود به خود بیخیال شوند و قید حضور در شورا را بزنند. در حالیکه این صحبت ها و فضاها نباید ایجاد شود چرا که ما ورزشکاران پا به این میدان گذاشته ایم تا در اداره شهر کمک حال بقیه باشیم و به مردم خدمت کنیم. البته باید بگویم که چنین چیزهایی در فضاهای سیاسی اپیدمی است.دیواری کوتاه تر از ورزشکاران پیدا نمی کنند و به همین دلیل چنین صحبت هایی مطرح می شود.من نظرم بر این است باید از چنین فضاهایی دوری کرد و همه باید در گود اقدام و عمل قدم برداریم و برای بهبودی شهر تلاش و کوشش کنیم.

 

جدیدی در دفاع از حضور ورزشکاران در شورا گفت:مدیریت شهری تنها به ساخت و ساز و عمران و چنین چیزهای بسنده نمی شود. سرانه های ورزشی که در شادابی و نشاط جامعه اثر گذار است هم جز مدیریت شهری است که همین ورزشکاران در خصوص سرانه های ورزشی زحمات زیادی  کشیده اند تا این سرانه ها افزایش پیدا کند. مدیریت شهری یک پکی است که همه چیز در آن باید وجو داشته باشد و اداره شهر به یک موضوع خاص بسنده نمی شود.

 

عضو شورای شهر در خصوص اینکه چرا دوباره با نزدیک شدن انتخابات هیات رییسه چنین صحبت هایی مطرح می شود گفت:خب بالاخره در فضاهای سیاسی چنین اتفاقاتی می افتد.من به دوستان توصیه می کنم از این فضاها دوری کنند و چنین حاشیه هایی درست نکنند.با این سیاه نمایی ها در حق مردم ظلم می کنیم. چرا که ما به شورای شهر آمده ایم تا برای شهر تهران مثمر ثمر باشیم و از این حاشیه ها دوری کنیم.

 

عباس جدیدی در خصوص اینکه شجاع پوریان مدعی شده اصلاح طلبان در انتخاب آینده شورا پیروز خواهند شد، گفت:دیکته نانوشته که غلط ندارد!در این خصوص ما نباید صحبت کنیم بلکه رای دست مردم است و هرچه آنها بخواهند همان می شود. ما مردم فهیمی داریم و سره را از ناسره تشخیص می دهند و باید برای رای مردم احترام قایل شویم و سر تعظیم فرود بیاوریم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا