اجتماعی و فرهنگی

فردا،حرکت کاروان ۵۰۰ جهیزیه نوعروس در تهران

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  فاطمه چوپانی مدیر امور شعب خیریه آبشار عاطفه های استان تهرانگفت: این کاروان توسط ۱۰ دستگاه تریلی از حرم مطهر حضرت امام(ره) به سمت میدان آزادی حرکت خواهد کرد.

وی افزود: آبشار عاطفه‌ها سازمان مردم نهادی با ۲۳۰ شعبه فعال است و هدف آن کمک به خانواده‌های صعب‌العلاج و فعالیت‌های خیرخواهانه است.

چوپانی با اشاره به ۸۸۸۸ سری جهیزیه اهدایی توسط این خیریه گفت: ما در سه گام ۸۸۸۸ سری جهیزیه اهدا می‌کنیم؛ گام اول میلاد امام زمان(عج) بود که ۵۰۰ سری جهیزیه به تهران و برخی استان‌های کم برخوردار توسط خیرین اهدا شد.

مدیرامور شعب خیریه آبشار عاطفه های استان اضافه کرد: در گام دوم که مصادف است با تولد آقا امام رضا(ع) ۵۰۰ جهیزیه دیگر اهدا خواهد شد.

وی درباره کاروان جهیزیه گفت: برنامه کاروان جهیزیه شنبه ۲۳ مرداد و از ساعت ۷ صبح به صورت نمادین آغاز شده و کاروان حرکت خود را از حرم مطهر حضرت امام(ره) آغاز می‌کند و مردم شاهد کمک‌ها به نوعروسان خواهند بود.

چوپانی ادامه داد: این کاروان که متشکل از ۱۰ تریلی است، ساعت ۱۰ صبح به میدان آزادی می‌رسد.

مدیرامور شعب خیریه آبشار عاطفه های استان تهران گفت: گام سوم انشاءالله تولد حضرت زینب(س) خواهد بود.

پویش ملی آینه شمعدون(طرح تامین جهیزیه ۷۵۰۰۰ نوعروس ایرانی) با مشارکت مردمی و به همت سازمان مردم نهاد آبشار عاطفه‌ها کاروان ۵۰۰ جهیزیه ویژه نوعروسان نیازمند را با شعار ترویج ازدواج آسان به راه می‌اندازد.

 
 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا