اجتماعی و فرهنگی

چند درصد ایرانی ها کارت ملی هوشمند دارند؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سید علیرضا آوایی در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان ثبت احوال گفت: در زمانی که در سازمان ثبت احوال مشغول بودم با مجموعه‌ای از کارکنان آشنا شدم که توقع و انتظاراتی داشتند که به برکت حسن تقدیر و دلسوزی وزیر کشور شخصی فرهیخته و متدین به این سمت انتخاب شده است.

وی ادامه داد: از بدو تشکیل سازمان تاکنون پروژه کارت هوشمند ملی پیشرفت خوبی داشته، ۲.۵ میلیون کارت صادر شده و ما در تلاشیم به ۱۰ میلیون برسانیم.

وی ادامه داد: در خدمت رسانی به مردم تاحدودی تسریع اتفاق افتاده البته در برخی استان‌ها نیاز به سرعت بیشتری داریم و در برخی استان‌ها وضعیت مطلوب است اما هنوز به نقطه مطلوب در استان‌های بزرگ نرسیده‌ایم اما روند رو به جلو است.

رئیس سابق سازمان ثبت احوال ادامه داد: در امور حقوقی دستورالعمل‌ها مطقن و شفاف‌تر شد و برخی گره‌های کاری برطرف و بازبینی شد.

وی همچنین از رئیس جدید سازمان ثبت احوال درخواست کرد، مدیران کل استان‌ها از درون سازمان انتخاب شوند و این امر استمرار یابد چون باعث خودباوری و ایجاد انگیزه در آنها می‌شود.

آوایی  گفت: در جهت بهبود معیشت همکاران قدمهایی برداشته شده گرچه به نقطه مطلوب نرسیده‌ایم اما همکاران راضی هستند و نیمی از پرسنل ۷ هزار نفری سازمان را ایثارگران تشکیل می‌دهند که ما در حمایت از آنها هم به خوبی عمل کرده‌ایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا