اجتماعی و فرهنگی

تاکید استاندار تهران بر لزوم کاهش آمار سرقت‌های خرد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سید حسین هاشمی در حاشیه حضورش در مقر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با تبریک هفته نیروی انتظامی ، گفت: حرکت‌های نیروی انتظامی در کاهش بزهکاری‌ها و افزایش امنیت و آرامش جامعه ستودنی است.

 

وی گفت: فرماندهان انتظامی غرب و شرق استان تهران و تهران بزرگ باید تلاش مضاعف خود را به کار گیرند تا با کاستن از سرقت‌های خرد موجب افزایش رضایت عمومی مردم شوند.

 

وی با بیان اینکه در برخی قسمت ها نیازمند کار بیشتری هستیم تاکید کرد: تمام فرماندهان انتظامی تهران بزرگ، غرب و شرق استان تهران باید تلاش کنند که میزان سرقت های خرد (ازقبیل کیف قاپی، زورگیری ، جیب بری و …) نیز کاهش یابد.

 

هاشمی تصریح کرد: آنچه در توان ماست در خدمت دوستانمان در نیروی انتظامی خواهیم گذاشت و کمک خواهیم کرد مقر فرماندهی انتظامی غرب تهران هرچه سریع تر به بهره برداری برسد.

 

 

 

همه درها برای همکاری با دولت تدبیر و امید باز است

 

استاندار تهران در صبحگاه مشترک هفته نیروی انتظامی که در محل فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران برگزار شد، ایجاد رونق اقتصادی را در گرو دادن نقش اول به مردم دانست و عنوان کرد: همانگونه که مردم در جبهه های دفاع از کشور نقش اول را برعهده داشته اند در توسعه اقتصادی هم باید این نقش را ایفا کنند.

وی گفت: توسعه اقتصادی که خواسته همه مسوولان نظام خصوصا رهبر معظم انقلاب اسلامی و رییس جمهوری است و به معنای ارتقاء قابل قبولی در سطح زندگی عمومی جامعه است به همت مردم ایجاد خواهد شد.

وی با اشاره به عزم دولت در اجرای طرح سلامت با همه کمبود هایی که از لحاظ مالی وجود داشته، بیان کرد: دولت تدبیر و امید طرح ارتقاء سلامت را به عنوان حلقه اول توسعه اقتصادی به مرحله اجرا در آورده و به سمت رفع نواقص آن گام برمی دارد.

 

هاشمی بیان کرد: دولت تدبیر و امید دولتی است که با رای مردم بر سر کار آمده و یک دولت فراجناحی است که به کار خود ادامه می دهد.

 

براساس گزارش استانداری تهران، وی گفت: تمام کسانی که در دورن نظام هستند در تفکر اعتدالی و تدبیر امید هستند و سیاست ما در استان تهران نیز چنین است.

 

هاشمی اظهار کرد: درها به روی تمام کسانی که می خواهند تلاش کنند تا منویات رهبری محقق شود، باز است و می توانند با دولت تدبیر و امید کار کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا